Skocz do zawartości

Marynia mierzwi w zamyśleniu włosy odciętej głowy 517 ofiary. Myśli o fretkach i przemijaniu.


Feanor

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

 

Ja właśnie trafiłem na fajne osiedle, na które mógłbym się przeprowadzić za kilka lat... ale trochę drogo. Zresztą dużo czasu, wiele się pozmienia ;)

 

gdzie? z ciekawości :)

 

no i cześć sześć

 

Wilanów. Nigdy nie myślałem o tej okolicy, ale z drugiej strony:

- 3km do metra Natolin

- zaraz obok Powsin

- niedaleko wyskok na obwodnicę, więc łatwy dojazd do rodziców na Bemowo

- w przyszłości wyskok na obwodnicę do trasy lubelskiej i do teściów

 

więc dużo korzyści :)

No ale ceny zaczynają się tak od 950 tyś za 145m2, więc "troszkę" ponad mój budżet ;)

 

 

W sensie że dobrze, że tak daleko? Czy 3km w kontekście Warszawy, to "blisko"? ;)

 

No może nie jest to idealny "walking distance", ale jednak mieszkania w promieniu 1km od metra są bardzo drogie i ciężkie do wyrwania, bo jest gęsta zabudowa, szczególnie, że ja myślałem o segmencie. Więc segment w odległości 3 km od metra, to mega opcja :)

Odnośnik do komentarza

 

ale nie do końca rozumiem utyskiwania w kierunku Wilanowa mieszkańców innych dzielnic

 

Bo z zewnątrz Wilanów wygląda jak całkowicie sztuczny twór. Jakby było pole, na którym bez większego ładu i składu nastawiano masę bloków.

 

 

przyjmuję do wiadomości ten argument

Odnośnik do komentarza

Obejrzałem wczoraj z ciekawosci te walki kiboli i mam strasznie mieszane uczucia. To dobrze, że walczą w ringu a nie na ulicach, ale poziom sportowy tych walk to straszna żenada. Może jak dołączy więcej uczestników, dołączy więcej miast, zrobi się więcej takich turniejów to albo się czegoś nauczą, albo uda się wyłonić lepszych uczestników. Podejrzewam, że w każdej z grup kiboli jest przynajmniej kilkudziesięciu którzy mają trochę większe pojęcie o MMA.

 

No i nie podoba mi się formuła 2v2. Sprowadza się to w sumie do tego, że kto pierwszy wykończy "swojego" rywala to dalszą walka to już czysty wpierdol 2 na 1.

Odnośnik do komentarza

 

 

ale nie do końca rozumiem utyskiwania w kierunku Wilanowa mieszkańców innych dzielnic

 

Bo z zewnątrz Wilanów wygląda jak całkowicie sztuczny twór. Jakby było pole, na którym bez większego ładu i składu nastawiano masę bloków.

 

 

przyjmuję do wiadomości ten argument

 

Żeby nie było, nie twierdzę że Wilanów jest chujowy, ale takie wrażenie można odnieść.

Odnośnik do komentarza

 

 

Żeby nie było, nie twierdzę że Wilanów jest chujowy, ale takie wrażenie można odnieść.

Pliz, Wilanów poza Lemingowem (którego nie znam, to się nie wypowiem) to przezajebiste miejsce do mieszkania. Przeca Wilanów to wiele, wiele więcej niż samo Lemingowo, gdzie faktycznie było pole i jak piszesz bez ładu i składu poustawiano bloki.

Odnośnik do komentarza

To po co wstajesz o 8 rano? ;)

Było mi głupio wkleić ten kwasiasty żart weszlo dotyczący wczorajszej nieuznanej bramki Barcy, ale na Feno jednak można liczyć :kekeke: (patrz: lajfskor)

Trzeba było dziewczynę do pracy obudzić :keke: i smacznie przysnalem jeszcze do 12:30 :]

Odnośnik do komentarza

 

Żeby nie było, nie twierdzę że Wilanów jest chujowy, ale takie wrażenie można odnieść.

Pliz, Wilanów poza Lemingowem (którego nie znam, to się nie wypowiem) to przezajebiste miejsce do mieszkania. Przeca Wilanów to wiele, wiele więcej niż samo Lemingowo, gdzie faktycznie było pole i jak piszesz bez ładu i składu poustawiano bloki.

 

Ale które rejony masz konkretnie na myśli? Zawady?

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...