Skocz do zawartości

Marynia mierzwi w zamyśleniu włosy odciętej głowy 517 ofiary. Myśli o fretkach i przemijaniu.


Feanor

Rekomendowane odpowiedzi

lol

2 tygodnie temu założyłem działalność i już dziś ze skrzynki wyjmuję 2 listy z sugestią opłaty za wpis do Centralnej Ewidencji O Działalności Gospodarczej (CEODG) oraz Centralnego Rejestru Działalności Gospodarczych i Firm (CRDGiF). Co za skurwysyny, ciekawe ile osób się daje naciągnąć. Guli na fb pisał, że też niedawno coś podobnego dostał. Najchętniej zgłosiłbym na policji próbę wyłudzenia, ale skoro to tak powszechnie działa to nie da się gnojom nic zrobić

Odnośnik do komentarza

lol

2 tygodnie temu założyłem działalność i już dziś ze skrzynki wyjmuję 2 listy z sugestią opłaty za wpis do Centralnej Ewidencji O Działalności Gospodarczej (CEODG) oraz Centralnego Rejestru Działalności Gospodarczych i Firm (CRDGiF). Co za skurwysyny, ciekawe ile osób się daje naciągnąć. Guli na fb pisał, że też niedawno coś podobnego dostał. Najchętniej zgłosiłbym na policji próbę wyłudzenia, ale skoro to tak powszechnie działa to nie da się gnojom nic zrobić

Odeślij im cegłę czy coś podobnego ;)

Odnośnik do komentarza

To raczej [Razem style] a nie [Vami style]. Vami raczej zapyta: komu będziesz teraz oferował swoje usługi? :) Powodzenia Meler!

 

Sprzedaliśmy wszystkie butelki Lilith zarówno podstawowej jak i beczkowej wersji (łącznie ok. 10 tys. sztuk). I co ja mam teraz oferować klientom? :keke: Trzeba uwarzyć kolejnego RISa.

zróbcie mi jakies piwo z dodatkiem bekonu, tudzież z sosem bbq, tak wiem pokrecony pomysł.

A z normalnych to wiem, że nie lubisz, ale moze czas na lagera :keke:

Odnośnik do komentarza

 

To raczej [Razem style] a nie [Vami style]. Vami raczej zapyta: komu będziesz teraz oferował swoje usługi? :) Powodzenia Meler!

 

Sprzedaliśmy wszystkie butelki Lilith zarówno podstawowej jak i beczkowej wersji (łącznie ok. 10 tys. sztuk). I co ja mam teraz oferować klientom? :keke: Trzeba uwarzyć kolejnego RISa.

zróbcie mi jakies piwo z dodatkiem bekonu, tudzież z sosem bbq, tak wiem pokrecony pomysł.

A z normalnych to wiem, że nie lubisz, ale moze czas na lagera :keke:

 

Wszystko już było :) Póki co leci whisky FES, powtórka Hopken Hopken i jakiś lekki (~4%) kwas z owocami/sokiem/aromatem, zobaczymy. Jasnego lagera ani pilsa na kontrakcie nie ma sensu robić, podobnie jak klasycznej pszenicy, gdyż koszty kontraktowania i mikroskala powodują, że takie piwo musiałoby kosztować - nawet bez amerykańskiego chmielu - minimum 6,5-7 zł na półce. A za tę cenę możesz mieć dwa dobre niemieckie pilsy. Także bez sensu.

Odnośnik do komentarza

lol

2 tygodnie temu założyłem działalność i już dziś ze skrzynki wyjmuję 2 listy z sugestią opłaty za wpis do Centralnej Ewidencji O Działalności Gospodarczej (CEODG) oraz Centralnego Rejestru Działalności Gospodarczych i Firm (CRDGiF). Co za skurwysyny, ciekawe ile osób się daje naciągnąć. Guli na fb pisał, że też niedawno coś podobnego dostał. Najchętniej zgłosiłbym na policji próbę wyłudzenia, ale skoro to tak powszechnie działa to nie da się gnojom nic zrobić

Kiedyś to sprawdzałem. Zupełnie legalne działanie. W piśmie (przynajmniej w moim przypadku tak było) zawsze jak dostawałem była informacja o "fakultatywności", dokładna nazwa spisu w którym masz figurować itp.

Odnośnik do komentarza

 

 

To raczej [Razem style] a nie [Vami style]. Vami raczej zapyta: komu będziesz teraz oferował swoje usługi? :) Powodzenia Meler!

 

Sprzedaliśmy wszystkie butelki Lilith zarówno podstawowej jak i beczkowej wersji (łącznie ok. 10 tys. sztuk). I co ja mam teraz oferować klientom? :keke: Trzeba uwarzyć kolejnego RISa.

zróbcie mi jakies piwo z dodatkiem bekonu, tudzież z sosem bbq, tak wiem pokrecony pomysł.

A z normalnych to wiem, że nie lubisz, ale moze czas na lagera :keke:

 

Wszystko już było :) Póki co leci whisky FES, powtórka Hopken Hopken i jakiś lekki (~4%) kwas z owocami/sokiem/aromatem, zobaczymy. Jasnego lagera ani pilsa na kontrakcie nie ma sensu robić, podobnie jak klasycznej pszenicy, gdyż koszty kontraktowania i mikroskala powodują, że takie piwo musiałoby kosztować - nawet bez amerykańskiego chmielu - minimum 6,5-7 zł na półce. A za tę cenę możesz mieć dwa dobre niemieckie pilsy. Także bez sensu.

 

Czy Kaltenbacher Pils uważasz za dobre piwo?

Odnośnik do komentarza

@Szramek: norma, każdy to dostaje. Druga sprawa - ogórki były, buraki też - ogórek fajnie orzeźwia. Zwolennikiem buraka nie jestem. Ja bym zrobił RISa z daktylami, figami i rodzynkami, ale owoce niestety mają to do siebie, że trzeba ich dać cholernie dużo, co generuje koszty. Natomiast furorę robi browar Omnipollo, który dodaje aromaty cukiernicze i np. jest piwo, które pachnie jak sernik jagodowy. Genialna sprawa. Jak znajdę odpowiednie i nauczę się to dozować, to nie wykluczam takiego wypustu.

 

@Buli: Piłem w zeszłym roku dwa razy. Na mega zmęczeniu wszedł jak złoto. Przy normalnej degustacji dałem 2/5. Jest mnóstwo lepszych piw w tym stylu. Choćby Jever, który jak się trafi dobra partia, to potrafi zabić goryczką.

Odnośnik do komentarza

W Czechach standard. Kosmetyki, piwo, co chcesz z aromatem marihuany.


Ale jest na to lepszy sposób. Piwo mocno nachmielone na zimno Simcoe, dodatkowo utlenione np. przy rozlewie - może tak się zbiotransformować, że aromat chmielu pójdzie w stronę konopnego. Wszak chmiel i konopie to ta sama rodzina.

Odnośnik do komentarza

@Vami, raczej ciężko będzie za każdym razem szukać czegoś czego jeszcze nie było, nawet ja sam coraz rzadziej mam okazję pić coś co mnie zaskoczy bo jak idę do swoich pubów to praktycznie wszystko znam. A może jakieś gose? To chyba nadal dość rzadki styl w polskim wydaniu?

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...