Skocz do zawartości

Nowa Marynia spóźnia się o 516 stron z reinkarnacją i na dodatek pisze posta w złym lajfskorze


krzysfiol

  

59 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

 

Stara zasada, którą większość ekspertów już zna (i której Wojtek Kowalczyk nie pozna): trzymaj język za zębami, gdy aktualna sytuacja nie potwierdza twoich spostrzeżeń. W przeciwnym razie przez jakiś czas będziesz w opinii publicznej funkcjonował jako idiota. Zagryzą cię. Wniosek: przestaniesz być ekspertem

http://weszlo.com/2017/01/24/wtorek-krzysztof-stanowski-4/

:keke:

Odnośnik do komentarza

>Bądź hujowym bokserem wagi ciężkiej pochodzącym z Polski

>Walcz z emerytami i pół-kalekami na wiejskich galach organizowanych przez znanych na całym świecie promotorów takich jak Wasilewski xD

>Dostań szansę od losu i stań na przeciwko Powietkina, mistrza świata

>Kasa mocno

>Oklepuj dziadów, wyjdź na ruska i dostań wpierdol na początku walki

>Wróć do mordobicia z ogórkami

>NIe wiedzieć czemu dostań kolejną walkę o mistrzostwo świata

>Kasa mocno

>Prestiż mocno

>Wpadnij na dopingu

 

#Wawrzyk xDD

 

Nie mam wątpiwości, od zawsze wyglądał na debila a teraz to potwierdził

Odnośnik do komentarza

kurwa mac znowu sie budze o tej godzinie i nie moge spac

 

Ja od dłuższego czasu fatalnie sypiam. Polecono mi apkę "Calm" który uczy relaksacji, kontroli oddechu i w sumie z grubsza medytacji. Wczoraj spróbowałem pierwszy raz, zobaczę czy po ~tygodniu będą efekty i jakie. Czy będę zakładał sektę czy lepiej spał :-k

Odnośnik do komentarza

Jak ja się cieszę, że od ~20 lat nie mam problemów ze snem (jako wczesny nastolatek potrafiłem się przebudzić w nocy i dwie godziny się przewracać z boku na bok). Ba, nawet powiedziałbym, ze w usypianiu jestem ekspertem, wystarczy w miarę wygodna pozycja - nawet siedząca na podłodze - i żaden film jest mi niestraszny :D

 

Za to ma to też swoje wady, bo na przykład czytanie przed snem ogranicza się u mnie do 2-3 stron :keke:

Odnośnik do komentarza

Co do medytacji - jak jeszcze chodziłem na jogę (w sumie bym jeszcze wrócił, ale mi czasowo zajęcia nie pasują), to na koniec nam instruktorka zawsze fundowała taką pięciominutową sesję relaksacyjną, przy zgaszonym świetle, dla chętnych z ciężarem na oczach. Świetnie to działa, nawet dla takiego sceptyka jak ja :D

Odnośnik do komentarza

Co do medytacji - jak jeszcze chodziłem na jogę (w sumie bym jeszcze wrócił, ale mi czasowo zajęcia nie pasują), to na koniec nam instruktorka zawsze fundowała taką pięciominutową sesję relaksacyjną, przy zgaszonym świetle, dla chętnych z ciężarem na oczach. Świetnie to działa, nawet dla takiego sceptyka jak ja :D

 

No ja się wczoraj nieswojo kapkę czułem mając oczy zamknięte bite 10 minut, ale faktycznie jak medytowałem to czułem się super. Musi coś w tym być :)

Odnośnik do komentarza

Jak ja się cieszę, że od ~20 lat nie mam problemów ze snem (jako wczesny nastolatek potrafiłem się przebudzić w nocy i dwie godziny się przewracać z boku na bok). Ba, nawet powiedziałbym, ze w usypianiu jestem ekspertem, wystarczy w miarę wygodna pozycja - nawet siedząca na podłodze - i żaden film jest mi niestraszny :D

 

Za to ma to też swoje wady, bo na przykład czytanie przed snem ogranicza się u mnie do 2-3 stron :keke:

Mam to samo. W okresie gimbazjum/liceum potrafiłem siedzieć do 3 w nocy, bo nie mogłem usnąć, a teraz jak po 22 tylko poczuję poduszkę to już mnie nie ma. ;]
Odnośnik do komentarza

Ja mam z bezsennością tak, że łatwo mi się usypia wszędzie... z wyjątkiem łóżka :D Jak wracam z roboty, siadam na fotelu, od razu mi się oczy zamykają. Jak do tego jeszcze coś włączę do oglądania, to prawie zawsze się zdarza drzemka. A jak jest drzemka, nawet krótka, to potem nie ma mowy o spaniu w nocy (przynajmniej do 3) :D

Odnośnik do komentarza

Ja tez jestem zmeczony i maks. 22:30 usypiam. Chyba, ze mam ten bol naczyn w nogach to nie moge zasnac i od razu oczy jak 5zl, wczoraj szukalem czegoś przeciwbólowego, ale mialem tylko ketonal forte i odplynalem tak, ze dzis nie mialem sil wstac, wstalem 15 min później i jeszcze spoznilem sie na tramwaj i mialem spacerek do roboty z najblizszego przystanku.

Odnośnik do komentarza

Ja mam z bezsennością tak, że łatwo mi się usypia wszędzie... z wyjątkiem łóżka :D Jak wracam z roboty, siadam na fotelu, od razu mi się oczy zamykają. Jak do tego jeszcze coś włączę do oglądania, to prawie zawsze się zdarza drzemka. A jak jest drzemka, nawet krótka, to potem nie ma mowy o spaniu w nocy (przynajmniej do 3) :D

 

Może masz zły materac/łóżko :> ?

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...