Skocz do zawartości

Nowa Marynia spóźnia się o 516 stron z reinkarnacją i na dodatek pisze posta w złym lajfskorze


krzysfiol

  

59 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Jak to w necie, ktoś raz zrobił i poszło dalej...

 

Tylko jedno takie "wyzwanie" mi się spodobało, jakiś raper będzie nagrywał kawałek o tym jak będzie w akapie :keke:

Dalej siedzisz na tej rakowej grupie?

 

Moje ulubione wyzwanie to lekcja rzutu oszczepem z Marią Andrejczyk ;)

Odnośnik do komentarza

 

 

Wiedziałem, że jacyś mistrzowie poczucia humoru zaraz to skrytykują ;) a ja serio uważam, że to jest dobry odruch niezależnie gdzie się pracuje. U nas na porządku dziennym jest raczej "sprzedam opla" albo "jutro przynoszę ciasto", więc bez jakichś hardkorów.

Ja najbardziej lubie zart z printscreenem pulpitu i wsadzeniem wszystkich folderow do jednego. I zmiane tapety na Blog 27.

 

 

Fajnie, że doceniłeś inwencję kolegów ;)

 

Nie w te strone, synek... Ja podobnie jak Reaper uwazam, ze to dobry odruch.

Odnośnik do komentarza

 

 

Śledczy ustalili (nie wiadomo jak), że po skoku konwojent skorzystał z telefonu komórkowego, którego dystrybutorem na Polskę jest firma z Wrocławia. Z pozyskanych od tej firmy danych wynikło, że telefon trafił do supermarketu w Łodzi. Tam ustalono, kiedy go sprzedano. Zakupo dokonano dzień przed skokiem. Gotówką. Ale chwilę później kupujący podał kasjerce kartę stałego klienta tego supermarketu.

 

https://niebezpiecznik.pl/post/zaplacil-gotowka-ale-uzyl-karty-stalego-klienta-czyli-o-tym-jak-policja-zlapala-konwojenta-ktory-ukradl-8-milionow-zlotych/

 

Koleś mocno pracował, żeby dowcipy o po/milicjantach miały odzwierciedlenie w rzeczywistości. :lol:

Odnośnik do komentarza

 

Jak to w necie, ktoś raz zrobił i poszło dalej...

 

Tylko jedno takie "wyzwanie" mi się spodobało, jakiś raper będzie nagrywał kawałek o tym jak będzie w akapie :keke:

Dalej siedzisz na tej rakowej grupie?

 

Moje ulubione wyzwanie to lekcja rzutu oszczepem z Marią Andrejczyk ;)

 

Tak, dzięki temu praktycznie nie muszę śledzić portali z newsami, bo wystarczy w wolnym czasie przelurkować grupę.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...