Skocz do zawartości

Nowa Marynia spóźnia się o 516 stron z reinkarnacją i na dodatek pisze posta w złym lajfskorze


krzysfiol

  

59 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

zrobiłem kurs, potem było dużo zawirowań i nie miałem hajsu na egzaminy, potem zdałem teorię, w grudniu miałem pierwsze podejście do praktyki - ale po długiej przerwie i trochę na wariata, powinienem sobie wziąć ze dwie godziny jazd na przypomnienie, a tak to lipa wyszła. Aktualnie mam bardzo mało czasu, ale plan jest taki żeby po feriach ogarnąć temat, jazdy i egzamin ;)

Odnośnik do komentarza

W jakim sensie niewyobrażalna? Nie dostaniesz tyle w Szczecinie? Czy chodzi Ci, że przy obecnym doświadczeniu?

 

No dla mnie jako osoby z moimi umiejętnościami i chorobą.

 

A właśnie jmk, jak się skończyły te Twoje negocjacje z szefem? Bo miałeś go cisnąć o podwyżkę skoro dostaje zwroty z PFRON-u?

 

Przedstawiłem mu swój punkt widzenia i mówił, że przemyśli, ale na pewno się jakoś dogadamy. No i jeszcze dalej nic nie wynikło, umowę mam do piątku.

Odnośnik do komentarza

 

W jakim sensie niewyobrażalna? Nie dostaniesz tyle w Szczecinie? Czy chodzi Ci, że przy obecnym doświadczeniu?

No dla mnie jako osoby z moimi umiejętnościami i chorobą.

 

Kuj skilla :) Ja na swojej pierwszej umowie (7 lat temu) miałem 2100 brutto jak dobrze pamiętam.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...