Skocz do zawartości

W 515 pasterkę Marynia dostaje smsa od ziomów 'na CPN'ie kup butelkę'


Hawkeye

  

54 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

Jezu jak dobrze, że mam Cinema Unlimited, Asasyn jest TAK CHUJOWY, że aż bolą oczy :(

Ile kosztuje takie coś?

 

 

Poza W-wa 42 zł, z W-wą 49 chyba. Jak idziesz na więcej niż dwa filmy w miesiącu to się już opłaca. Acz zobowiązanie jest na rok minimum oidp

Dobra motywacja żeby ruszać do kina częściej. Muszę rozważyć zakup :-k

Odnośnik do komentarza

 

 

Jakie to jest smutne, że najlepszymi (acz kusi napisać w cudzysłowie) adaptacjami gier zostaną dalej kolejne Resident Evil :D tam przynajmniej nie kombinują.

Najlepszą adaptacją jest Street Fighter. Co prawda film niby fatalny, ale dla tego quota z "dla mnie to był piątek" warto było wydawać pieniądze na realizację :)

 

Możesz przybliżyć kontekst tego cytatu, bo przyznam, że nie kojarzę :)

 

Cholera chodziło o wtorek, nie piątek :) Ale to nic, scena i tak mocarna :) Jak taka perła ostała się w takim szambie :)

 

https://www.youtube.com/watch?v=iVzAMmpMra8

Odnośnik do komentarza

Co za łykend :) W Trzech Króli pojechaliśmy ze znajomym po meble, pierdyknęło Indygo w aucie a że to był dzień najgorszych mrozów, to grzaliśmy się zimnym powietrzem z wentylacji, bo było cieplejsze od tego z zewnątrz, efekt taki, że mieliśmy w pewnym momencie -19 w środku :D Dodatkowo 3 postoje na próbę przetkania przewodów w których zrobiła się kostka lodu :3 Wczoraj przywóz mebli do mieszkania, jak niewiele trzeba, żeby od razu chciało się mieszkać u siebie :-k A dziś do 14:30, fajrant i na obiadek do rodziny, me gusta :)

 

Witam

Odnośnik do komentarza

 

A ja kupię sobie dobre piwo i pozwiedzam świat, gdy wasze dzieci będą pracować na moją emeryturę :matrix:

Każdy ma prawo robić tak jak uważa za słuszne :) Ja od zawsze chciałem mieć dzieci, więc jestem przeszczęśliwy i pomimo wielu obaw nie mogę się doczekać :)

 

Moim zdaniem lepiej jest żyć dla kogoś niż dla czegoś.

 

Z newsów "scenowych" to widzę na fejsiku, że jakubkwa się zaręczył ;)

Gratulacje!

Odnośnik do komentarza

Co za łykend :) W Trzech Króli pojechaliśmy ze znajomym po meble, pierdyknęło Indygo w aucie a że to był dzień najgorszych mrozów, to grzaliśmy się zimnym powietrzem z wentylacji, bo było cieplejsze od tego z zewnątrz, efekt taki, że mieliśmy w pewnym momencie -19 w środku :D Dodatkowo 3 postoje na próbę przetkania przewodów w których zrobiła się kostka lodu :3 Wczoraj przywóz mebli do mieszkania, jak niewiele trzeba, żeby od razu chciało się mieszkać u siebie :-k A dziś do 14:30, fajrant i na obiadek do rodziny, me gusta :)

 

Witam

Indygo? A nie chodzi Ci czasem o webasto? :-k

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...