Skocz do zawartości

W 515 pasterkę Marynia dostaje smsa od ziomów 'na CPN'ie kup butelkę'


Hawkeye

  

54 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

:lol: gruby majster ma dzwonek w telefonie: "Przystojny, inteligentny, wysportowany i dobrze zarabiający mężczyzna proszony do telefonu"

 

Myślałem, że takie dzwonki to były w gimbazie popularne.

 

A on ani przystojny, ani wysportowany, ani inteligentny nie jest.

Ale jest majstrem, a Ty kim?

Odnośnik do komentarza

Ale np. w szkole lepiej być starszym. Np. dane statystyczne pokazują, że w szkolnych drużynach sportowych większość stanowią uczniowie urodzeni w pierwszej połowie roku. Mają po prostu przewagę fizyczną, która szczególnie w pierwszych klasach jest widoczna.

 

szkoła jest głównie od nauki, a jej opóźnianie przynosi negatywne skutki

Odnośnik do komentarza

http://natemat.pl/198151,polska-chylinskiej-kontra-polska-zenka-martyniuka-ta-pierwsza-juz-w-zasadzie-nie-istnieje

No jest to niezły rotfl, w zasadzie nie wiem który fragment zacytować :D

 

 

 

"Populizm" w wydaniu ekipy Beaty Szydło polega dosłownie na realizowaniu woli wyborców. Chcecie co miesiąc dostawać 500 zł? Chcemy. Chcecie krócej pracować? Chcemy. Kochacie Zenka Martyniuka? Kochamy. No to macie. Nikogo nie obchodzą ostrzeżenia, że budżet nie jest z gumy, ani to, że muzyczne autorytety oceniają disco polo niezbyt wysoko.

 

 

Sugerowanie, że muzyczne autorytety (cokolwiek to znaczy) oceniają Chylińską wysoko i że tak bardzo różni się od disco polo :D Przedni ból dupki, bo TVN miał kiepską oglądalność w Sylwestra.

Odnośnik do komentarza

Ale ten tekst ma w sobie trochę prawdy - skoro w polityce mamy do wyboru Chylińską albo Martyniuka to nie ma co się dziwić, że ludzie z braku innych opcji wybrali tego drugiego.

To, co mnie najbardziej w tym ich tekście zdumiewa to przeciwstawianie chujowej jak barszcz radiowej sraczki (Chylińska z "piosenką roku" tak bardzo XD) równie chujowemu disco polo i upieranie się, że to pierwsze to wysmakowana muzyka dla elit, a drugie tandeta dla chamów. To w sumie całkiem trafna alegorii walki PO-PiS, gdzie i jedni i drudzy są głupi i ze wsi, przy czym pierwsi z nich, nie wiedzieć czemu upierają się, że są mądrzy i z miasta

Odnośnik do komentarza

 

Ale ten tekst ma w sobie trochę prawdy - skoro w polityce mamy do wyboru Chylińską albo Martyniuka to nie ma co się dziwić, że ludzie z braku innych opcji wybrali tego drugiego.

To, co mnie najbardziej w tym ich tekście zdumiewa to przeciwstawianie chujowej jak barszcz radiowej sraczki (Chylińska z "piosenką roku" tak bardzo XD) równie chujowemu disco polo i upieranie się, że to pierwsze to wysmakowana muzyka dla elit, a drugie tandeta dla chamów. To w sumie całkiem trafna alegorii walki PO-PiS, gdzie i jedni i drudzy są głupi i ze wsi, przy czym pierwsi z nich, nie wiedzieć czemu upierają się, że są mądrzy i z miasta

 

chyba z WSI :P

Odnośnik do komentarza

 

Ale ten tekst ma w sobie trochę prawdy - skoro w polityce mamy do wyboru Chylińską albo Martyniuka to nie ma co się dziwić, że ludzie z braku innych opcji wybrali tego drugiego.

To, co mnie najbardziej w tym ich tekście zdumiewa to przeciwstawianie chujowej jak barszcz radiowej sraczki (Chylińska z "piosenką roku" tak bardzo XD) równie chujowemu disco polo i upieranie się, że to pierwsze to wysmakowana muzyka dla elit, a drugie tandeta dla chamów. To w sumie całkiem trafna alegorii walki PO-PiS, gdzie i jedni i drudzy są głupi i ze wsi, przy czym pierwsi z nich, nie wiedzieć czemu upierają się, że są mądrzy i z miasta

 

No właśnie to miałem na myśli. ;)
Odnośnik do komentarza

 

Ale np. w szkole lepiej być starszym. Np. dane statystyczne pokazują, że w szkolnych drużynach sportowych większość stanowią uczniowie urodzeni w pierwszej połowie roku. Mają po prostu przewagę fizyczną, która szczególnie w pierwszych klasach jest widoczna.

 

szkoła jest głównie od nauki, a jej opóźnianie przynosi negatywne skutki

 

Nie masz racji: jeżeli w klasie jest np. uzdolniony sportowiec ale przez to, że urodził się w grudniu nie trafi do drużyny, w której grają chłopaki ze stycznia i lutego. Owszem, za kilka lat to się wyrówna tylko, że do tego czasu ten chłopak np. odpuści sobie sport. I jeżeli w pierwszej klasie są dzieci z dwóch roczników to te młodsze mają zawsze gorsze wyniki.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...