Skocz do zawartości

Piłkarski livescore późnojesienny i zimowy


Hawkeye

Rekomendowane odpowiedzi

Spalony z kategorii tych, których sędzia boczny ustawiony kilkadziesiąt metrów obok nie miał prawa wychwycić, jeszcze dodatkowo trzeba wziąć pod uwagę niesamowite tempo akcji.

Deulofeu naprawdę dobrze gra, tylko te symulki. :| Jakby Milan miał ze trzech takich w ofensywie, to moglibyśmy poważnie myśleć o utrzymaniu remisu, a tak Juventus znów wrzuci trzeci bieg i nas zaora.

 

Swoją drogą przy tempie tej akcji nie jestem pewien, czy w dokładnym momencie zagrania (tu mamy kilka chwil później) był spalony.

Odnośnik do komentarza

Spalony z kategorii tych, których sędzia boczny ustawiony kilkadziesiąt metrów obok nie miał prawa wychwycić, jeszcze dodatkowo trzeba wziąć pod uwagę niesamowite tempo akcji.

Deulofeu naprawdę dobrze gra, tylko te symulki. :| Jakby Milan miał ze trzech takich w ofensywie, to moglibyśmy poważnie myśleć o utrzymaniu remisu, a tak Juventus znów wrzuci trzeci bieg i nas zaora.

Ja to dobrze wiem, ale jak kiedys wrzucalem nieuznanego gola Matriego z Milanem to przekonywales ze spalony byl, a to podobne sytuacje.

Odnośnik do komentarza
Ja to dobrze wiem, ale jak kiedys wrzucalem nieuznanego gola Matriego z Milanem to przekonywales ze spalony byl, a to podobne sytuacje.

Te sytuacje są tylko o tyle podobne, że i tu i tu do piłki dochodził napastnik i chodziło o mecz piłki nożnej. Różni je jeden drobny szczegół - tam ewidentny spalony był do wychwycenia, tu drobny spalony (niepewny, jak wskazywałem wyżej) już nie.

Biorąc to pod uwagę ta bramka jest zgodna z przepisami i wytycznymi UEFA, bo sędzia nie miał prawa mieć pewności co do spalonej pozycji Bakki.

Odnośnik do komentarza

 

Ja to dobrze wiem, ale jak kiedys wrzucalem nieuznanego gola Matriego z Milanem to przekonywales ze spalony byl, a to podobne sytuacje.

Te sytuacje są tylko o tyle podobne, że i tu i tu do piłki dochodził napastnik i chodziło o mecz piłki nożnej. Różni je jeden drobny szczegół - tam ewidentny spalony był do wychwycenia, tu drobny spalony (niepewny, jak wskazywałem wyżej) już nie.

Biorąc to pod uwagę ta bramka jest zgodna z przepisami i wytycznymi UEFA, bo sędzia nie miał prawa mieć pewności co do spalonej pozycji Bakki.

Ehh, ostatni raz: wlaczasz ten filmik (https://youtu.be/PK8AsgCGFTo), zatrzymujesz w 6 sekundzie i nie mozesz ani ty ani sedzia tam widziec EWIDENTNEGO spalonego (hint: najdalej wysunieta czesc ciala Matriego jest przed linia pola karnego, a stopa obroncy Milanu ktory jest nizej na linii). EOT

Odnośnik do komentarza

 

 

Ehh, ostatni raz: wlaczasz ten filmik (https://youtu.be/PK8AsgCGFTo), zatrzymujesz w 6 sekundzie i nie mozesz ani ty ani sedzia tam widziec EWIDENTNEGO spalonego

Takie spalone (atakujący wysuwający się w stronę bramki, obrońca w dokładnie przeciwnym kierunku) przy takim tempie sędziowie muszą widzieć, jeśli chcą uczciwie zarabiać na chleb.

Ale dzięki sytuacji Deulofeu Cię wreszcie rozumiem, Ty po prostu widzisz inne rzeczy niż w rzeczywistości, tu zero szans na dojrzenie błędu, tam piłka w styku z butem...

 

Co Asamoah to jest za gracz, najbardziej go zazdroszczę Juventusowi. Tur.

Odnośnik do komentarza

 

 

 

Swoją drogą przy tempie tej akcji nie jestem pewien, czy w dokładnym momencie zagrania (tu mamy kilka chwil później) był spalony.

Przeciez to jest wlasnie dokladny moment (pilka styka sie z noga Deulofeu).

Mogę się mylić, ale na tej powtórce już się odstyknęła :keke:

Nawet jesli wciaz nie jest to "kilka chwil pozniej" tylko jakies czesci sekundy

 

 

No tak, z tym się nie kłócę, że w tej akcji niewiele się zmieniło ;) Ale piłka jest odstyknięta ;)

 

Nawet jesli wciaz nie jest to "kilka chwil pozniej" tylko jakies czesci sekundy

Czyli dokładnie to samo, wiadomo o co chodzi w kontekście ;)

 

Jakby nie Donnarumma, to by było ze 4:1 dla Juventusu. Co za występ.

 

 

Super Juventus go odpuści bo rak piłki nożnej Raiola go tam opchnie :/

Odnośnik do komentarza

 

Ehh, ostatni raz: wlaczasz ten filmik (https://youtu.be/PK8AsgCGFTo), zatrzymujesz w 6 sekundzie i nie mozesz ani ty ani sedzia tam widziec EWIDENTNEGO spalonego

Takie spalone (atakujący wysuwający się w stronę bramki, obrońca w dokładnie przeciwnym kierunku) przy takim tempie sędziowie muszą widzieć, jeśli chcą uczciwie zarabiać na chleb.

Ale dzięki sytuacji Deulofeu Cię wreszcie rozumiem, Ty po prostu widzisz inne rzeczy niż w rzeczywistości, tu zero szans na dojrzenie błędu, tam piłka w styku z butem...

 

Co Asamoah to jest za gracz, najbardziej go zazdroszczę Juventusowi. Tur.

Ty jestes niereformowalny, serio. W ogole nie odniosles sie do sytuacji, ale szpilke osobista musiales wjebac. I ty potem masz tupet oceniac w marynii zdrowie psychiczne uzytkownikow. :)

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...