Skocz do zawartości

Piłkarski livescore późnojesienny i zimowy


Hawkeye

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

Ja to dobrze wiem, ale jak kiedys wrzucalem nieuznanego gola Matriego z Milanem to przekonywales ze spalony byl, a to podobne sytuacje.

Te sytuacje są tylko o tyle podobne, że i tu i tu do piłki dochodził napastnik i chodziło o mecz piłki nożnej. Różni je jeden drobny szczegół - tam ewidentny spalony był do wychwycenia, tu drobny spalony (niepewny, jak wskazywałem wyżej) już nie.

Biorąc to pod uwagę ta bramka jest zgodna z przepisami i wytycznymi UEFA, bo sędzia nie miał prawa mieć pewności co do spalonej pozycji Bakki.

Ehh, ostatni raz: wlaczasz ten filmik (

), zatrzymujesz w 6 sekundzie i nie mozesz ani ty ani sedzia tam widziec EWIDENTNEGO spalonego (hint: najdalej wysunieta czesc ciala Matriego jest przed linia pola karnego, a stopa obroncy Milanu ktory jest nizej na linii). EOT

 

 

Nie no sytuacje prawie identyczne, tylko że dla patrzącego sędziego łatwiej wyłapać tułów całego gracza niż stope ;)

Odnośnik do komentarza

 

 

tylko że dla patrzącego sędziego łatwiej wyłapać tułów całego gracza niż stope

I dokładnie o to się rozchodzi.

 

Ładnie znów się sędzia dał nabrać, Bonucci upada i w ten sposób "uniewinnia" się z głupiego uderzenia, dając w zamian żółtą (słuszną) Ocamposowi. A słusznie komentatorzy stwierdzili, że za to uderzenie Bonucci mógłby nawet otrzymać czerwoną, głupia agresja nie w jego stylu.

Odnośnik do komentarza

 

 

No i co przełączam na mecz i patrze na Dybałe to głównie leży z padami jak Neymar przy każdym odbiorze

Nie no, dziś tylko jednego wymuszał karnego i to w sytuacji, gdy mogę zrozumieć jego błąd. Poza tym jednak upada tylko przy faulach.

 

Co z De Sciglio za łamaga, brak mi słów. Teraz prawie sprezentował gola Juventusowi.


Lol, sędzia dał żółtą Romagnoliemu (chyba za to, że śmiał wygrać główkę z Bonuccim), a później nie odgwizduje ani karnego, ani wolnego, tylko rożnego dla Juventusu. Coś nie ogarnia.

Odnośnik do komentarza

Robak kocur


Ja rozumiem ze w tej sytuacji chodzi o kwestie podejscia (sedzia mogl zobaczyc/nie mogl), ale moim zdaniem te sytuacje sa na tyle podobne, ze albo w obu przypadkach uznajemy spalonego albo w obu puszczamy gre, tyle.

 

Aaaa no to tak, zgodzę się.

Odnośnik do komentarza

Sosa ma efektywność - 20. Przecież biorąc pod uwagę to, że on prawie w ogóle się nie porusza po boisku, to fakt paru niezłych podań i jednego groźnego strzału to super występ. Ale jak ktoś tak statyczny może być profesjonalnym piłkarzem, tego nie wiem.

Odnośnik do komentarza

Był karny, ale sędzia trochę nie ogarnął nie kończąc meczu po doliczonych czterech minutach, gdy w tym czasie Juventus sobie klepał w środku boiska.

 

Sędzia dolicza 4 minuty, w piątej daje karnego Juventusowi, który go strzela w siódmej. Ot, taka "czysta" liga. Jakby nie było karnego, to Juventus by grał "until we score".

 

Piłkarsko Juventus na zwycięstwo zasłużył, ale go nie uzyskałby bez ekstra czasu sędziego.

 

https://twitter.com/mac_zielinski/status/840316503878729729- słusznie, z powtórek wynika że tam nawet nie było ręki. Obrzydlistwo.

Odnośnik do komentarza

 

 

Trochę fajnie, że 4 doliczone a w 95 karny

Same shit, different game. Teraz nikt nie będzie wspominał o deklasacji, bo Juventus był kilkukrotnie lepszy, skoro po doliczonym czasie był remis, a później sędzia wykombinował karnego.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...