Skocz do zawartości

Marynia 5=1+4 popisuje się znajomością wyższej matematyki


krzysfiol

  

56 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Jak sobie radzicie kiedy dopada was depresja?

 

Ja depresję miałem raz w życiu (na papierze) i nie pamiętam jak z niej wyszedłem ;) A jak mi jest smutno to słucham motywującej muzyki, idę na siłownię/trening/salkę (zależy ile mam sił) albo relaksuję się przy gierce, najczęściej strzelance do Niemców.

 

 

http://i.imgur.com/6f8iLIu.png

 

Buli, Ty chujcu...

Zdebugowałeś?

 

 

Schujałeś :P Nie działa tak czy siak. Uruchamia się czasem w oknie, ale po kliknięciu w tryb fabularny i tak wywala.

Odnośnik do komentarza

Mogę ocenić na chłodno ;)

 

Chirurgia szczękowa:

 

Sale: 2/5

Łazienka: 3/5

Opieka lekarska: 3/5

Opieka pielęgniarska 4/5

Jedzenie: 3/5

Atmosfera i ogólne wrażenia z pobytu: 4/5

Długość pobytu: 5/5

 

Ocena: 3.43.

 

Pielęgniarki pokazały co mają pod fartuszkiem? :>

Odnośnik do komentarza

No hejka, co tam się z Tobą dzieje? Skąd to zwątpienie? Dlaczego chcesz teraz się poddać, tylko dlatego, że raz czy drugi Ci nie wyszło? To nie jest żaden powód. Musisz iść i walczyć. Osiągniesz cel. Prędzej czy później go osiągniesz, ale musisz iść do przodu, przeć, walczyć o swoje. Nie ważne, że wszystko dookoła jest przeciwko Tobie. Najważniejsze jest to, że masz tutaj wole zwycięstwa. To się liczy. Każdy może osiągnąć cel, nie ważne czy taki czy taki, ale trzeba iść i walczyć. To teraz masz trzy sekundy żeby się otrąsnąć, powiedzieć sobie "dobra basta", pięścią w stół, idę to przodu i osiągam swój cel. Pozdro.

Odnośnik do komentarza

Jestem ciekaw z jakiej planety jest koleś "iReneusz" z reklamy Saturna. Albo jest cyfrowo zrobiony :-k

 

 

W spotach TV zobaczymy pragmatycznego WojTecha (Wojciech Mann) i zakochanego w nowych technologiach „zajawkowicza” Reneusza (Marcel Borowiec) – nowych doradców klienta, którzy przekonują, że w Saturnie każdy znajdzie coś dla siebie.

 

No ja sam nie wiem z tym cyfrowo...

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...