Skocz do zawartości

Marynia 5=1+4 popisuje się znajomością wyższej matematyki


krzysfiol

  

56 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Ej, podobno ta demonstracja to w sprawie edukacji miała być.

Było to już z pięć razy napisane, ale nawet jak powtórzymy to jeszcze z pięćset razy, to i tak jmk i dziki ryj będą kpić, że "spontaniczny" protest został zaplanowany dawno temu i ciemny lud to kupił.

Odnośnik do komentarza

 

Ej, podobno ta demonstracja to w sprawie edukacji miała być.

 

Było to już z pięć razy napisane, ale nawet jak powtórzymy to jeszcze z pięćset razy, to i tak jmk i dziki ryj będą kpić, że "spontaniczny" protest został zaplanowany dawno temu i ciemny lud to kupił.
Tam nawet na estradzie jest baner orga (Nie dla chaosu w szkole).
Odnośnik do komentarza

W sumie to zakładając, że nie będzie dalszej eskalacji to największym wygranym obecnie jest Szczerba. Nie był to żaden poseł z pierwszej ligi, a teraz jego nazwisko jest wymienianie przy każdym artykule jako walczącego o wolność mediów. Podejrzewam, że przy następnych wyborach (o ile będą następne demokratyczne wybory) to on będzie blisko tej najgłębszej części koryta.

Odnośnik do komentarza

To chwilowy blask jak u Petru, Rysiek tez byl kreowany ale niestety za często zaczął sie wypowiadać i czarl prysl

Chwilowy, nie chwilowy, ale jednak Petru jest blisko najgłębszej części, więc słabo chyba przykład dobrałeś :) Nie mówiłem, że będzie od razu premierem, ale jednak w tej pierwszej lidze najbardziej wpływowych polityków jest.

Odnośnik do komentarza

To chwilowy blask jak u Petru, Rysiek tez byl kreowany ale niestety za często zaczął sie wypowiadać i czarl prysl

Opozycja obecnie nie ma żadnego charyzmatycznego lidera. Jak tak od czasu do czasu zerkam na tę demonstrację, to aż żałość bierze, przemawiać tam nie potrafi nikt, Kaczyńskiemu mogą buty czyścić (a to też nie jest imho retor z najwyższej półki).
Odnośnik do komentarza

9,99$ miesięcznie lub 69$ rocznie.

Jest apka na tablet i telefon, można tez na kompie. Jedyny warunek to bycie online, bo komiksy są streamowane jakby. Do czytania offline można ściągnąć maksymalnie 12 zeszytów naraz.

Apka ma fajny myk, smart panel, ze wyświetla ci się jedno okienko naraz i nie musisz powiększać i zmniejszać strony ręcznie (choć możesz czytać i tak)

Na tablecie czyta mi się dosko (mini 4) na telefonie bardzo słabo i nie polecam, ale ja mam mały ekran (SE).

Jak ściągniesz apke to masz kilkanaście albo wincy komiksów za friko i można wybadać czy taka forma czytania odpowiada.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...