Skocz do zawartości

Marynia 5=1+4 popisuje się znajomością wyższej matematyki


krzysfiol

  

56 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Mnie ten komentarz śmieszy, bo Olkiewicz to nie jest jakiś anonim, tylko koleś co ma własną rubrykę na "Weszło". Swoją drogą te 16 miejsce to rzeczywiście jest parodia.

Anonim nie, wyjątkowy kretyn, kibol i faszysta - tak.

Odnośnik do komentarza

 

Mnie ten komentarz śmieszy, bo Olkiewicz to nie jest jakiś anonim, tylko koleś co ma własną rubrykę na "Weszło". Swoją drogą te 16 miejsce to rzeczywiście jest parodia.

Anonim nie, wyjątkowy kretyn, kibol i faszysta - tak.

 

 

Kowboj czacza to normalny komunista

Odnośnik do komentarza

Moja Mama od 2 godzin stoi pod Poznaniem w pociągu, bo PKP coś popierdoliło i od wczoraj są mega opóźnienia. Korzystaj z publicznego transportu, kurwa, mówili. Zaorać to wszystko i budować autostrady. Jak pan Janusz powiedział.

Odnośnik do komentarza

Moja Mama od 2 godzin stoi pod Poznaniem w pociągu, bo PKP coś popierdoliło i od wczoraj są mega opóźnienia. Korzystaj z publicznego transportu, kurwa, mówili. Zaorać to wszystko i budować autostrady. Jak pan Janusz powiedział.

Ja dzisiaj się spóźniłem pół godziny, bo jakiś samochód się rozjebał na środku skrzyżowania. I gdzie twoja niewidzialna ręka rynku teraz?
Odnośnik do komentarza

Ja się dzisiaj spóźniłem, bo zapomniałem, że miałem podjechać na warsztat dzisiaj rano, bo mi się czerwona lampka pali i chuj wie o co chodzi.

 

A historia mojego ulubionego klubu Realu Madryt była taka, że kolega mi polecił w roku 99, żebym spróbował w CM-a 99/00 zagrać właśnie Realem Madryt i mnie później obśmiał, że sprzedałem Seedorfa :<

 

A Legiunia prawilnie, pod blokiem się kopało z ziomeczkami.

Odnośnik do komentarza

Moja Mama od 2 godzin stoi pod Poznaniem w pociągu, bo PKP coś popierdoliło i od wczoraj są mega opóźnienia. Korzystaj z publicznego transportu, kurwa, mówili. Zaorać to wszystko i budować autostrady. Jak pan Janusz powiedział.

 

tak się składa, że autostradę w Poznaniu już mamy

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...