Skocz do zawartości

Marynia przez 513 miesięcy nie płaci obiecanego wynagrodzenia za pracę, ale pracownicy nadal są uśmiechnięci, bo jest dla nich bardzo miła


krzysfiol

  

60 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

A ja ostatnio zmieniłem telefon (tzn motorola nie ma praktycznie baterii, więc dostałem jakiegoś Hujaweja od żony szwagra) - i ustawiłem sobie budzik na cały tydzień na 6:30. Rzecz w tym, że we wtorki i czwartki jeżdżę wcześniej na siłownię, więc powinienem ustawić w te dni budzik na 5:30, ale zapomniałem. :/

 

Na szczęście obudziła mnie we wtorek około 4 rano myśl, że przecież nie ustawiłem budzika na dziś, a więc ustawiłem go i poszedłem spać dalej :D

Odnośnik do komentarza

A ja ostatnio zmieniłem telefon (tzn motorola nie ma praktycznie baterii, więc dostałem jakiegoś Hujaweja od żony szwagra) - i ustawiłem sobie budzik na cały tydzień na 6:30. Rzecz w tym, że we wtorki i czwartki jeżdżę wcześniej na siłownię, więc powinienem ustawić w te dni budzik na 5:30, ale zapomniałem. :/

 

Na szczęście obudziła mnie we wtorek około 4 rano myśl, że przecież nie ustawiłem budzika na dziś, a więc ustawiłem go i poszedłem spać dalej :D

 

tl;dr

Odnośnik do komentarza

jakby ktoś był zainteresowany:

 

Siema, szybka akcja - mam nowe egzemplarze (folia), w wersji demo (bez akcesoriów, szansa jedynie na ładowarkę, trzeba przywrócić system, ale generalnie to pełnowartościowy iPhone):

- iPhone'y 6 16GB za 1600 zł
- iPhone'y 6s 16GB za 2100 zł
- iPhone 5c niebieski za 660 zł
Tylko 2 sztuki do dyspozycji więc jak ktoś chce sobie zrobić prezent na święta zapraszam do szybkiego kontaktu
Odnośnik do komentarza

Wojna widzę trwa dalej :D.

 

Pulek powinien dostać warna minimum za wzniecanie wojen forumowych :D.


Termin położenia na oddział chirurgii szczękowej 19 grudnia, mam leżeć minimum dwa dni. Nie chcę krakać, ale... wiecie co mam na myśli.

Odnośnik do komentarza

kurwa, kliknąłem, widzę 22 minuty mówię do siebie - no chyba go posrało. Ale wychodzę z domu dopiero za jakiś czas, to może sobie w tle pobrzęczeć do roket liga, najwyżej potem zrobimy głosowanie czy zbanować brs45 czy nie.

Ale koniec końców ani trochę się nie zawiodłem, pierwsze parę minut słuchałem półgębkiem, potem już z dokładną uwagą, polecam ten filmik, jezu co za pojeb xD. Jak już doszedł do tych erekcji to mi trochę żal było tej prowadzącej, no bo co bidna może zrobić żeby nie wyjść na niegrzeczną, coś tam próbowała, że 'to może jakaś płenta", ale krzysiu daaaalej jedzie, że oooo to płenta to musimy dojść do czarownic! :lol: i jechał dalej o falusach w głowie meduzy

Odnośnik do komentarza

 

jakby ktoś był zainteresowany:

 

Siema, szybka akcja - mam nowe egzemplarze (folia), w wersji demo (bez akcesoriów, szansa jedynie na ładowarkę, trzeba przywrócić system, ale generalnie to pełnowartościowy iPhone):

- iPhone'y 6 16GB za 1600 zł

- iPhone'y 6s 16GB za 2100 zł

- iPhone 5c niebieski za 660 zł

Tylko 2 sztuki do dyspozycji więc jak ktoś chce sobie zrobić prezent na święta zapraszam do szybkiego kontaktu

 

Wypadly komus z ciezarowki? ;)

Odnośnik do komentarza

A ja mam w pracy w piątek bankiet/bal przebierancow z glupim dress codem, myslicie ze bedzie bardzo fopa jak go zignoruje?

 

o ile szef sie nie przypierdoli, to tez bym tak zrobił. BTW - chyba do Niemiec jadę popracować, może bym został, język znam :-k

 

Dopiero teraz obejrzałem jak Pieczyński mocno poleciał w jednym z programów :lol: Lesław chyba coś na odwagę wziął przed.

Kilka miesiecy temu czytalem gdzies z nim wywiad. Odnioslem przykre wrazenie ze cos mu sie stalo z glowa :/

 

to nie ostatnio, to jego szuranie trwa z 10 lat

Odnośnik do komentarza

 

kurwa, kliknąłem, widzę 22 minuty mówię do siebie - no chyba go posrało. Ale wychodzę z domu dopiero za jakiś czas, to może sobie w tle pobrzęczeć do roket liga, najwyżej potem zrobimy głosowanie czy zbanować brs45 czy nie.

Ale koniec końców ani trochę się nie zawiodłem, pierwsze parę minut słuchałem półgębkiem, potem już z dokładną uwagą, polecam ten filmik, jezu co za pojeb xD. Jak już doszedł do tych erekcji to mi trochę żal było tej prowadzącej, no bo co bidna może zrobić żeby nie wyjść na niegrzeczną, coś tam próbowała, że 'to może jakaś płenta", ale krzysiu daaaalej jedzie, że oooo to płenta to musimy dojść do czarownic! :lol: i jechał dalej o falusach w głowie meduzy

 

Czy to jest Ordynator Bruno?

 

 

 

 

jakby ktoś był zainteresowany:

 

Siema, szybka akcja - mam nowe egzemplarze (folia), w wersji demo (bez akcesoriów, szansa jedynie na ładowarkę, trzeba przywrócić system, ale generalnie to pełnowartościowy iPhone):

- iPhone'y 6 16GB za 1600 zł

- iPhone'y 6s 16GB za 2100 zł

- iPhone 5c niebieski za 660 zł

Tylko 2 sztuki do dyspozycji więc jak ktoś chce sobie zrobić prezent na święta zapraszam do szybkiego kontaktu

 

Wypadly komus z ciezarowki? ;)

 

Prawilne źródło, mój ziomek pracujący w Playu ;) Niech będzie, że jest to też ziomek Pulka ;)

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...