Skocz do zawartości

Marynia przez 513 miesięcy nie płaci obiecanego wynagrodzenia za pracę, ale pracownicy nadal są uśmiechnięci, bo jest dla nich bardzo miła


krzysfiol

  

60 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

 

Nie rozumiesz. To nie są teksty sponsorowane, bo ja nie jestem związany w żaden sposób. Po prostu tak marka chce zrobić dobre wrażenie na dziennikarzach i zyskać ich przychylność.

 

Kwestia tego, czy tekst by poszedł jakbyś napisał kilka nieprzyjemnych słów o tym, czy o tamtym.

 

Poza tym, Ty nie musisz być związany w żaden sposób, bo to nie Ty dostajesz zlecenie, tylko firma dla której pracujesz. Ty nawet nie musisz o tym wiedzieć.

 

Tekst o Skodzie wrzuciłem sam i nikt go wcześniej nie czytał, tak samo było z tekstem o Volkswagenie.

Odnośnik do komentarza

Dobra, przeczytałem o jednym i drugim samochodzie. Na razie dwa teksty, więc mała próbka i nie znam nikogo z Playboy'a, ale z doświadczenia wnioskuję, że inaczej nacechowane opinie, niż te które przedstawiłeś w swoim tekście, by nie przeszły lub tekst zostałby zdjęty.

Odnośnik do komentarza

 

Ja sobie fajnym samochodem pojeżdżę we wtorek:

 

oto-nowe-bmw-serii-5_27003734.jpg

 

No, to to jest fajna loszka, nie jakies volvo ;)

 

Ostatnio w TGT usłyszałem, że z volvo jest jak z wizytą u dentysty: można odwlekać ale i tak to cię w końcu czeka

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...