Skocz do zawartości

Marynia przez 513 miesięcy nie płaci obiecanego wynagrodzenia za pracę, ale pracownicy nadal są uśmiechnięci, bo jest dla nich bardzo miła


krzysfiol

  

60 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

N wiem co trzeba mieć na bani, żeby se myśleć komu by tu przyjebac bez kosekwencji;)

Barwy, honor, zgody/kosy... ;)

A co do motywatorow, to ja tez zadnego nie mam - najskuteczniejsza w moim przypadku jest wewnetrzna motywacja. Wychodze z zalozenia, ze kazdy jest inny i niewazne, czy przemawia do mnie smieszny kolo w tanim garniaku, czy milioner-wizjoner - obaj wlasciwie niewiele wiedza o mnie, moich doswiadczeniach i moich konkretnych potrzebach. I w sumie nie maja podstaw, zeby we mnie wierzyc i chyba bym nie uwierzyl, gdyby mi to wmawiali.

Odnośnik do komentarza

Wczoraj wpadli znajomi "tylko na chwilę" wręczyć zaległy prezent ślubny, a tu w trakcie zadzwonili kolejni znajomi i zamiast skończyć się na zaplanowanych 2-3 piwkach, to wyszły dwie połówki do 2 w nocy ;)

 

Wczoraj wpadli znajomi "tylko na chwilę" wręczyć zaległy prezent ślubny, a tu w trakcie zadzwonili kolejni znajomi i zamiast skończyć się na zaplanowanych 2-3 piwkach, to wyszły dwie połówki do 2 w nocy ;)

Strzeliles klina rano?

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...