Skocz do zawartości

Marynia przez 513 miesięcy nie płaci obiecanego wynagrodzenia za pracę, ale pracownicy nadal są uśmiechnięci, bo jest dla nich bardzo miła


krzysfiol

  

60 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

 

To musi być niesamowite uczucie być kibicem Arsenalu :-k Chyba Meler był (jest?), ale coś od długiego czasu się nie przyznaje do klubu?

Oczywiscie ze jestem, aczkolwiek mam juz dosc krolowania Wengera. Stary, Nick Hornby juz w 1992 roku pisal ze bycie fanem Arsenalu to stan permamentnej frustracji i cos w tym jest. Nawet jak jest dobrze, to jest zle. Ciezko im kibcowac, ciezko ciagle patrzec jak Wenger nie umie zapiac jebanej kurtki, ale co mam zrobic, ze w 1991 roku przeczytalem w Trybunie Slaskiej z dziadkiem ze zostali mistrzami Anglii, wiec powiedzialem sobie "Zajebiscie, bede im kibicowal, bedzie fajnie". Co jako 7letnie dziecko moglem kurwa wiedziec...

 

Nawet pamietam pierwsze frustracje w podstawowce jak odpadali z PAOKiem Saloniki z PUEFA, czy kurwa gol tego chuja nie chce pamietac jak sie nazywal w 120 minucie finalu PZP z polowy boiska...

 

Potem byl ten sezon co codzinnie przychodzilem do LO i mowilem do ziomka -Kto jest liderem angielskiej Premiership? na co on odpowiadal - niezmiennie Kanonierzy z Highbury. Tylko po to zeby w ostatnich 8 kolejkach przepierdolic wszystko z MU.

 

Potem bylo troche haju, Invincibles, final z Barcelono po ktorym plakalem (siedzialem w Kwadratach jako jedyny kurwa fan Arsenalu wkolo setki salcesoniarzy, a ja spiewalem najglosniej "good old arsenal" bo to takie salcesoniarze co tylko w TV barce widzieli, a ja sie uczylem piosenek z neta :/

 

A potem najpierw mnie zaczela wkurwiac pilka, symulki, druki itp, a potem sam arsenal, z tym swoim uporem, z wiara w sluszna droge, kupujacy 17letniego Ryo Miyachi jako wzmocnienie srodka pola.

 

Moge tak dlugo, troche wypilem :) Anyway, polecam kibicowanie tym chujom, nawet sie wybralem na Emerytes!

 

Zdecydowanie reakcja piękniejsza niż mogłem się spodziewać, dzięki! <3

Odnośnik do komentarza

 

ale Factorio to jest kozak gra :o szpilał kto?

Gralem, potwierdzam :)

 

 

wczoraj włączyłem na chwilę, o 22, no i skończyłem przed 2 :/

 

tylko tak mi przychodzi do głowy (ale to w sumie fajne jest!), że to, nad czym ja dumam w chuj długo, niektórzy robią 8 kliknięciami myszki:) ale wkrętka jest mocna

Odnośnik do komentarza

Hłe hłe, czo te komiksy. Wczoraj się bawiłem trochę z tym całym Marvel Unlimited i chyba 30 zeszytów jest darmowych, to se przeczytałem Civil War #1 z 2006. Ogólnie seria ma niby siedem zeszytów, ale jak kliknalem w to, co apka sugeruje, żeby przeczytać w temacie Civil War to jest to....98 komiksów.

Odnośnik do komentarza

O, najbardziej lubię Arsenal, a wzięło się to z artykułu w Bravo Sport chyba, który przypadkiem zobaczyłem w połowie podstawówki, a nosił on tytuł "Arsenał Arsenalu" i było tam to stare logo z armatą i gotycką czcionką, także wtedy kościej pewnie mocno :) Nawet w ósmej klasie narysowałem se to logo na całej klapie plecaka "kostki" :D

Odnośnik do komentarza

Polecam brak ślubu kościelnego :)


http://wyborcza.biz/biznes/1,147749,21053299,arrinera-reaktywacja-czy-polski-supersamochod-podbije-serca.html

 

Minister Morawecki mówi:

 

 

Z rosnącym uśmiechem wicepremier obchodzi auto. - Wlewy paliwa z obu stron? Świetny pomysł. Ja np. nigdy nie wiem, jak mam podjechać pod dystrybutor.

 

piękny komentarz "Złomnika" na to:

 

 

 

minister Morawiecki chwalący „dwa wlewy paliwa, bo nigdy nie wie z której strony podjechać do dystrybutora” potwierdza moją opinię o członkach rządu PiS
Odnośnik do komentarza

 

Sprzedam Wam hinta - w każdym samochodzie macie narysowane przed sobą z której strony jest wlew.

 

O, to ciekawe - a gdzie? :>

 

Przy wskazniku paliwa ten dystrybutor ma zazwyczaj strzalke narysowana, ale tez Reaper sie myli, ze w kazdym samochodzie.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...