Skocz do zawartości

Marynia przez 513 miesięcy nie płaci obiecanego wynagrodzenia za pracę, ale pracownicy nadal są uśmiechnięci, bo jest dla nich bardzo miła


krzysfiol

  

60 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Ale zrobiłem się w balona z amazonem. Miałem upatrzoną już PS4 1TB z CoD IW:LE w ładnej cenie (dali promo), ale postanowiłem poczekać jeszcze na cyber monday, czy coś jeszcze gdzieś się nie pojawi (np. z bardziej interesującym mnie zestawem gier). Póki co nic się nie pojawiło, Amazon zakończył promocję na tamten zestaw, nie dał nic innego w zamian a ja zostałem z niczym :(.

Odnośnik do komentarza

W sumie cmf to nie jest miejsce, żeby o tym pisac, ale... Takie ryzyko jest zawsze. Ja jestem już od dość dawna z tych co się nie biją;) chociaż wiadomo, różnie bywa. Na wyjeździe nie byłem od sierpnia, nie mam tyle zdrowia, żeby jechać.

Odnośnik do komentarza

W sumie cmf to nie jest miejsce, żeby o tym pisac, ale... Takie ryzyko jest zawsze. Ja jestem już od dość dawna z tych co się nie biją ;) chociaż wiadomo, różnie bywa. Na wyjeździe nie byłem od sierpnia, nie mam tyle zdrowia, żeby jechać.

to ja wiem, ale patrząc na fotkę z wyjazdu Pogonii to raczej nie był pierwszy garnitur do bitki;/stąd moja troska o Ciebie...:)

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...