Skocz do zawartości

Marynia startuje w wyborach na prezydenta USA i zdobywa 512 głosów elektorskich, przy nieoczekiwanym wsparciu Polonii z Jackowa, Chicago Illinois


krzysfiol

  

54 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Idąc takim tokiem rozumowania Gacek nie powinieneś nigdy pisać brzydko na kibiców, którzy chociaż raz w życiu wzięli udział w akcji charytatywnej, tymczasem sam to wyśmiewasz. Kłamałeś też o petardach, nie wskazałeś mojego postu, nie przyznałeś się nawet, a teraz każesz coś wskazywać FYMowi z udowodnij albo przeproś. Tak samo nie wskazałeś, gdzie niby Ciebie prosiłem o pomoc i prosiłem o więcej. Cały czas czekam. Pożyczyłeś mi te książki, fajnie, przeczytałem, oddałem, podziękowałem Ci nie raz, ale bez przesady, skoro potem zachowujesz się jak pizda to nie będę przez ten jeden uczynek traktował czy nazywał Cię delikatniej, bo Twoje zachowanie to nie jest jednostkowy przypadek, Ty na to określenie pracujesz notorycznie.

Odnośnik do komentarza
Idąc takim tokiem rozumowania...

 

No właśnie źle idziesz tym tokiem rozumowania.

 

A jeśli naprawdę nie jesteś w stanie funkcjonować bez wyzywania innych, to trochę Ci współczuję i sugeruję rzadziej odwiedzać stadion, bo przekazywane tam wzorce zachowania są chyba nie najlepsze.

Odnośnik do komentarza

 

Idąc takim tokiem rozumowania...

 

No właśnie źle idziesz tym tokiem rozumowania.

 

A jeśli naprawdę nie jesteś w stanie funkcjonować bez wyzywania innych, to trochę Ci współczuję i sugeruję rzadziej odwiedzać stadion, bo przekazywane tam wzorce zachowania są chyba nie najlepsze.

 

Serio? Ty to piszesz, no kurwa ;D

Odnośnik do komentarza

No dobrze to brzmi od gościa piszącego do innych np. "jesteś jebnięty i to srogo" :)

Napisałem tak i napisałbym drugi raz to samo, ale nie wykłócałbym się o słuszność i konieczność takiej akcji. Zresztą, może i jestem hipokrytą, trudno.

 

Nie pamiętam za co miałeś długiego bana na forum Hajd, przypomnisz?

 

Za post o treści "Widzę, że tutaj pełno stulejarzy"

Odnośnik do komentarza

Mnie Gacek bardzo pomogl i od tamtego czasu jego posty mnie nie wkurwiaja. Dobro wratza :D

To jest to, o czym pisałem - można się nie zgadzać, ale wyzwiska kierowane pod adresem osoby, którą równolegle prosi się o dalszą pomoc, to symptom dość poważnego problemu z głową. Jestem lekko zaskoczony, że nie każdy to kuma, ale nie jestem zaskoczony widząc cały czas to samo grono, które tego nie rozumie ;) Tacy jak Meler czy Jahu w ogień pójdą, jeśli tylko ktoś im powie, że Gacka to wkurzy ;)

 

P.S. lad, daj znać, jak Ci się to rozwiąże, czekam na info.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...