Skocz do zawartości

Marynia startuje w wyborach na prezydenta USA i zdobywa 512 głosów elektorskich, przy nieoczekiwanym wsparciu Polonii z Jackowa, Chicago Illinois


krzysfiol

  

54 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Po wczorajszej sesji Link & Controller stwierdzam, że najlepiej kontroler sprawuje się do....Civlization VI :D Jest jakby stworzony do niej. W ATS/ETS2 gra się bardzo dobrze, aczkolwiek musiałem zmienić obłożenie przycisków, bo na kompie korzystałem z klawiatury do niektórych czynności - tu musiałem przypisać do pada. Ale jeździ się bardziej niż ok. Train Simulator co ciekawe najprostszy do obsługi ma bardzo słabe konfiguracje w necie, a swojej nie potrafiłem odpowiednio ustawić i grało się meh. Crusader Kings II gra się niewygodnie, nie wiem, może nie najlepszą konfigurację z netu ściągnąłem. Pillars of Eternity po 40 minutach w miarę komfortowo, choć niektóre czynności wykonuje się trochę za długo i niewygodnie. No ale rekompensowane jest to przez olbrzymi obraz, wygodne siedzenie na fotelu, a nie kulenie się przy biurku ;)

Po 2-3 godzinach touchpad pod prawym kciukiem nie jest już taki obcy (choć musk nadal wariuje nie znajdując tam prawego grzybka ;)) Dzisiaj spróbuję jak gra się w Total Wary i FMa, a potem zrobię Test Ostatecznej Zajebistości i spróbuję odpalić Mass Effecta 3 :] Zawsze chciałem w to zagrać na TV :-k

Odnośnik do komentarza

Po wczorajszej sesji Link & Controller stwierdzam, że najlepiej kontroler sprawuje się do....Civlization VI :D Jest jakby stworzony do niej. W ATS/ETS2 gra się bardzo dobrze, aczkolwiek musiałem zmienić obłożenie przycisków, bo na kompie korzystałem z klawiatury do niektórych czynności - tu musiałem przypisać do pada. Ale jeździ się bardziej niż ok. Train Simulator co ciekawe najprostszy do obsługi ma bardzo słabe konfiguracje w necie, a swojej nie potrafiłem odpowiednio ustawić i grało się meh. Crusader Kings II gra się niewygodnie, nie wiem, może nie najlepszą konfigurację z netu ściągnąłem. Pillars of Eternity po 40 minutach w miarę komfortowo, choć niektóre czynności wykonuje się trochę za długo i niewygodnie. No ale rekompensowane jest to przez olbrzymi obraz, wygodne siedzenie na fotelu, a nie kulenie się przy biurku ;)

Po 2-3 godzinach touchpad pod prawym kciukiem nie jest już taki obcy (choć musk nadal wariuje nie znajdując tam prawego grzybka ;)) Dzisiaj spróbuję jak gra się w Total Wary i FMa, a potem zrobię Test Ostatecznej Zajebistości i spróbuję odpalić Mass Effecta 3 :] Zawsze chciałem w to zagrać na TV :-k

Mam pytanie - co daje ten sprzęt, czego nie dałby Ci TV podłączony via HDMI jako monitor do komputera?

Odnośnik do komentarza

 

ale pieknie sie zlozylo ze jutro wolne, jebnę sobie Brazylia - Argentyna, a potem jakieś NBA z czystym sumieniem ;)

 

Jutro może nawet uderzę do Włocławka na szlagierowy pojedynek Anwil - Polfarmex :-k Do tego Rumunia - Polska ze znajomymi.

 

 

O ile uzbierają odpowiednią liczbę Polaków do grania :keke:

 

Odnośnik do komentarza
Mam pytanie - co daje ten sprzęt, czego nie dałby Ci TV podłączony via HDMI jako monitor do komputera?

 

Mam taką konfigurację mieszkania, że musiałbym ciągnąć długi kabel od kompa (który mam stacjonarny) i nie uśmiechało mi się to rozwiązanie, bo wyglądałoby meh. Ponadto liczyłem, że net w domu mam na tyle ok, że w razie potrzeby będę mógł sobie zabrać Linka do sypialni i tam grać, ale niestety okazało się że póki co nie. Aczkolwiek myślę, że da się ogarnąć w przyszłości (lepszy net & router). A kontroler jest po to, że jak se siędne na fotelu, to nie mam gdzie trzymać myszki i klawiatury, a zwykły pad ma za mało przycisków i możliwości konfiguracji.

Odnośnik do komentarza

 

 

ale pieknie sie zlozylo ze jutro wolne, jebnę sobie Brazylia - Argentyna, a potem jakieś NBA z czystym sumieniem ;)

 

Jutro może nawet uderzę do Włocławka na szlagierowy pojedynek Anwil - Polfarmex :-k Do tego Rumunia - Polska ze znajomymi.

 

 

O ile uzbierają odpowiednią liczbę Polaków do grania :keke:

 

 

Wezmą z pośredniaka :keke:

Odnośnik do komentarza

 

 

Zrobiłeś sobie smart z RPi?

 

No tak, generalnie to zaden problem.

 

 

To mój projekt na uczelni xD Bestia xD

https://dl.dropboxusercontent.com/u/1573078/IMG_1083.JPG

https://dl.dropboxusercontent.com/u/1573078/IMG_1101.mp4

 

 

@Gabe masz jakiś przepis? Ja mam cały czas w planie postawienie sobie czegoś pod acestream jedynie.

Odnośnik do komentarza

@Brudi

 

Moja Pi (Model B) nie radzi sobie z Acestreamem, nie wiem jak następne modele, być może że tak.

 

A jeśli chodzi o moją malinkę, to pisałem już kilka razy, ale zawsze z przyjemnością napiszę jeszcze raz :D

 

PI podpięta pod HDMI do telewizora, do tego dysk zewnętrzny i zewnętrzne głośniki*

Zainstalowany OSMC (Debian z Kodi jako GUI) - z poziomu systemu doinstalowana samba (do współdzielenia plików z dysku) i transmission (do torrentów).

 

Sterowanie z telefonu, Yatse albo Kore (w zależności od potrzebnej funkcjonalności)

 

*w przeciwieństwie do Chromecastów i Android TV Malinka działa bez włączonego TV, a więc może sobie grać muzyka, mecz się ściągać, wszyscy korzystać z dysku itp.

Odnośnik do komentarza

 

 

A grales na leżąco myszka i klawa?

Grałem, jakoś nie miałem z tym problemów, a przynajmniej nie większe niż grając na leżąco na konsoli, co wydaje mi się średnio przyjemne.

 

 

 

Mam taką konfigurację mieszkania, że musiałbym ciągnąć długi kabel od kompa (który mam stacjonarny) i nie uśmiechało mi się to rozwiązanie, bo wyglądałoby meh. Ponadto liczyłem, że net w domu mam na tyle ok, że w razie potrzeby będę mógł sobie zabrać Linka do sypialni i tam grać, ale niestety okazało się że póki co nie. Aczkolwiek myślę, że da się ogarnąć w przyszłości (lepszy net & router). A kontroler jest po to, że jak se siędne na fotelu, to nie mam gdzie trzymać myszki i klawiatury, a zwykły pad ma za mało przycisków i możliwości konfiguracji.

To chyba że tak. Z perspektywy mojego mieszkania ten kontroler jest w tej sytuacji zbędny, bo mi bardzo dobrze sprawdza się TV jako monitor i czasem z tego korzystam. Zobaczymy, jak będzie, gdy wymienię obecny tv, bo 32'' mi już przestały wystarczać.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...