Skocz do zawartości

Marynia z wąsem w kamizelce bomber, jako prawilna złotówa, przez 511 kilometrów goni kierowcę Ubera


krzysfiol

Psychotest  

58 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

 

Jade na odsluch kolumn i stereo. Za jakis miesiac, we wlasnym salonie, ta piosenka ma mnie wgniesc w fotel: https://www.youtube.com/watch?v=QzEwx4BoYI0

Jedyne co może zrobić, to zapaść, jako koszmar, w pamięć :lol:

Włącz sobie na czymś innym niż głośnik w swojej nokii, to zrozumiesz o co mi chodzi xD

A co do meritum - byłem w dwóch salonach audio i tylko straciłem czas :/ Nie mają tego na czym mi zależy.

Włącz sobie na czymś innym niż głośniczki manty przy biurku, to zrozumiesz, że to jest muzyczny koszmar :) moje kolumny w domu by się obraziły, jakbym coś takiego przez nie przepuścił :*

Mam Edifiery za gruby szaleć ;) Ale spoko - czasami nawet najlepszy sprzęt nie pomoże jeśli się nie ma dobrego słuchu ;) :*

Odnośnik do komentarza

Hmm, ponoć Wojewódzki ma dostać 3k mandatu za przekroczenie prędkości na A1 (ta akcja, co to sobie selfie zrobił z policjantami i nie dali mu mandatu). Ja tam się nie znam, ale nie jest przypadkiem tak, że za przekroczenie prędkości jest maksymalnie 500 zeta?

Sąd może nałożyć większy mandat, tak coś mi świta z "Uwaga Pirat" :P

Odnośnik do komentarza

 

Mam Edifiery za gruby szaleć ;) Ale spoko - czasami nawet najlepszy sprzęt nie pomoże jeśli się nie ma dobrego słuchu ;) :*

 

 

Nie wiem co oznacza pierwsze zdanie, ale współczuję :lol: I bardzo pięknie się zdisowałeś w drugim zdaniu :keke: :*

 

Na jakiś browar trzeba się ustawić. Kamtek 10 ma wypłatę :keke:

 

 

 

Gruby szaleć, może to chodziło o gruby szmelc :-k

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...