Skocz do zawartości

Marynia z wąsem w kamizelce bomber, jako prawilna złotówa, przez 511 kilometrów goni kierowcę Ubera


krzysfiol

Psychotest  

58 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

O właśnie, miałem kupić cukierki dla dzieciaków, bo w zeszłym roku mnie zaskoczyła grupka i mówią "Cukierek albo psikus!", więc ja mówię, że kurde blacha, ale muszę wybrać psikus, bo nic kompletnie w domu nie mam. W głowie byłem przekonany, że dzieciaki będą skonsternowane co teraz zrobić, a tu skubańce wyjęły takie jajko na wodę i mnie psiknęły prosto w twarz :keke: No zasłużyłem sobie.

Dzień Dobry

Czy ja kiedyś dostane łatwe zadanie, które zajmie mi 30 minut i zgarnę kasę?

Bo jak na razie to dostaje wszystko z rodzaju mission impossible :o

To mi przypomina, że muszę wystawić kwartalną fakturę kolesiowi, za to że strona stoi :kekeke:

 

A spadaj xD

Dzwoni babka, że ma problem ze sklepem, mówię "dawaj go", nie spodziewałem się tylko, że sklep stoi na joomli 2,5 której wsparcie skończyło się w 2014 a dodatkowo na virtuamarcie 1 :keke:

Nie ma dostępu do żadnych paneli, bo wcześniej nie potrzebowała i w sumie nie wiedzą kto im stawiał stronę...

Odnośnik do komentarza

 

O właśnie, miałem kupić cukierki dla dzieciaków, bo w zeszłym roku mnie zaskoczyła grupka i mówią "Cukierek albo psikus!", więc ja mówię, że kurde blacha, ale muszę wybrać psikus, bo nic kompletnie w domu nie mam. W głowie byłem przekonany, że dzieciaki będą skonsternowane co teraz zrobić, a tu skubańce wyjęły takie jajko na wodę i mnie psiknęły prosto w twarz :keke: No zasłużyłem sobie.

Dzień Dobry

Czy ja kiedyś dostane łatwe zadanie, które zajmie mi 30 minut i zgarnę kasę?

Bo jak na razie to dostaje wszystko z rodzaju mission impossible :o

To mi przypomina, że muszę wystawić kwartalną fakturę kolesiowi, za to że strona stoi :kekeke:

 

A spadaj xD

Dzwoni babka, że ma problem ze sklepem, mówię "dawaj go", nie spodziewałem się tylko, że sklep stoi na joomli 2,5 której wsparcie skończyło się w 2014 a dodatkowo na virtuamarcie 1 :keke:

Nie ma dostępu do żadnych paneli, bo wcześniej nie potrzebowała i w sumie nie wiedzą kto im stawiał stronę...

 

No to mówisz paaaani, kto to pani tak zjebał, ja to pani postawię wszystko na nowo i jeszcze będzie Pani miała wjazd do ładnego wykresiku z dzienną sprzedażą, wyceniasz na kilka tysi i lecisz

Odnośnik do komentarza

 

 

O właśnie, miałem kupić cukierki dla dzieciaków, bo w zeszłym roku mnie zaskoczyła grupka i mówią "Cukierek albo psikus!", więc ja mówię, że kurde blacha, ale muszę wybrać psikus, bo nic kompletnie w domu nie mam. W głowie byłem przekonany, że dzieciaki będą skonsternowane co teraz zrobić, a tu skubańce wyjęły takie jajko na wodę i mnie psiknęły prosto w twarz :keke: No zasłużyłem sobie.

Dzień Dobry

Czy ja kiedyś dostane łatwe zadanie, które zajmie mi 30 minut i zgarnę kasę?

Bo jak na razie to dostaje wszystko z rodzaju mission impossible :o

To mi przypomina, że muszę wystawić kwartalną fakturę kolesiowi, za to że strona stoi :kekeke:

 

A spadaj xD

Dzwoni babka, że ma problem ze sklepem, mówię "dawaj go", nie spodziewałem się tylko, że sklep stoi na joomli 2,5 której wsparcie skończyło się w 2014 a dodatkowo na virtuamarcie 1 :keke:

Nie ma dostępu do żadnych paneli, bo wcześniej nie potrzebowała i w sumie nie wiedzą kto im stawiał stronę...

 

No to mówisz paaaani, kto to pani tak zjebał, ja to pani postawię wszystko na nowo i jeszcze będzie Pani miała wjazd do ładnego wykresiku z dzienną sprzedażą, wyceniasz na kilka tysi i lecisz

 

Wyobraź sobie, że tak powiedziałem, ale nadal potrzebuje haseł :keke:

Wgl raj dla Ciebie. około 30 założonych kont w ciągu ostatniego miesiąca i 4 zakończone transakcje. Ja się w sumie dziwie, że 4 osobom to zadziałało :|

Odnośnik do komentarza

@Brudi: coraz mocniej myślę o założeniu własnego biznesu, z jednej strony dealowanie z takimi januszami to chujowa robota, ale z drugiej to niekończący się rynek, a później można przerzucać się na większe firmy.

 

Jest to jakiś pomysł. Jednak jeśli miałbyś sam szukać klientów, to nawet nie dostrzegam sensu, bo te Janusze np. w moich stronach za głupote uważają założenie fp na fb czy innego instagrama.... Mnie ze stronami fajnie się pracuje z tego względu, że obsłużyłem kilka osób i działam z polecenia czyli "wiedzą że może nie być tanio, ale nie marudzą, bo sami się odezwali" w innym wypadku nawet sobie nie wyobrażam :keke:

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...