Skocz do zawartości

Marynia z wąsem w kamizelce bomber, jako prawilna złotówa, przez 511 kilometrów goni kierowcę Ubera


krzysfiol

Psychotest  

58 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Pierwsze lepsze starsze modele tiempo, śnieżynki czy korki plastikowe grosze kosztują (albo inne, mniej markowe), nie rozumiem po co się męczyć halówkami na orliku :P. Wczoraj jak grałem to jeden koleszka tak na dupie pojechał przez halóweczki, że aż dziwne, że sobie krzywdy nie zrobił.

Przyznam szczerze, że nigdy nie miałem poślizgów w halówkach na orlikach różnych, a trochę na nich grałem, choć oczywiście losu nie planuję kusić i jeśli moje obecności na sztucznej murawie będą trwać, to niedługo zainwestuję w buty turfy.

 

Co ciekawe dzisiaj ślizgali się tylko Ci co byli w korkach, bo ofkorz murawa się kończyła 1m za linią autową, więc jak z rozpędu wypadali na beton czy to czerwone gówno, wyleciała mi nazwa z głowy, to lecieli w ładny poślizg.

 

Dzisiaj jakiś dzień konia, albo poziom był żenująco niski, ale na jakieś 15 bramek jakie strzeliła moja drużyna, moje było 14 :| I wygraliśmy, chociaż przez 3/4 meczu graliśmy z jednym mniej zawodnikiem + jeden był ułomną ciotą, a drugi tylko pół ciotą :| Kto wie na jakim poziomie gram, powinien być tak samo zdziwiony jak ja sam.

Czemu napierdalacie o serialu tutaj, a nie w serialowym?

Odnośnik do komentarza

 

Pierwsze lepsze starsze modele tiempo, śnieżynki czy korki plastikowe grosze kosztują (albo inne, mniej markowe), nie rozumiem po co się męczyć halówkami na orliku :P. Wczoraj jak grałem to jeden koleszka tak na dupie pojechał przez halóweczki, że aż dziwne, że sobie krzywdy nie zrobił.

Przyznam szczerze, że nigdy nie miałem poślizgów w halówkach na orlikach różnych, a trochę na nich grałem, choć oczywiście losu nie planuję kusić i jeśli moje obecności na sztucznej murawie będą trwać, to niedługo zainwestuję w buty turfy.

 

Co ciekawe dzisiaj ślizgali się tylko Ci co byli w korkach, bo ofkorz murawa się kończyła 1m za linią autową, więc jak z rozpędu wypadali na beton czy to czerwone gówno, wyleciała mi nazwa z głowy, to lecieli w ładny poślizg.

 

Dzisiaj jakiś dzień konia, albo poziom był żenująco niski, ale na jakieś 15 bramek jakie strzeliła moja drużyna, moje było 14 :| I wygraliśmy, chociaż przez 3/4 meczu graliśmy z jednym mniej zawodnikiem + jeden był ułomną ciotą, a drugi tylko pół ciotą :| Kto wie na jakim poziomie gram, powinien być tak samo zdziwiony jak ja sam.

Czemu napierdalacie o serialu tutaj, a nie w serialowym?

 

Tartan.

Odnośnik do komentarza

 

Pierwsze lepsze starsze modele tiempo, śnieżynki czy korki plastikowe grosze kosztują (albo inne, mniej markowe), nie rozumiem po co się męczyć halówkami na orliku :P. Wczoraj jak grałem to jeden koleszka tak na dupie pojechał przez halóweczki, że aż dziwne, że sobie krzywdy nie zrobił.

Przyznam szczerze, że nigdy nie miałem poślizgów w halówkach na orlikach różnych, a trochę na nich grałem, choć oczywiście losu nie planuję kusić i jeśli moje obecności na sztucznej murawie będą trwać, to niedługo zainwestuję w buty turfy.

 

Co ciekawe dzisiaj ślizgali się tylko Ci co byli w korkach, bo ofkorz murawa się kończyła 1m za linią autową, więc jak z rozpędu wypadali na beton czy to czerwone gówno, wyleciała mi nazwa z głowy, to lecieli w ładny poślizg.

 

Dzisiaj jakiś dzień konia, albo poziom był żenująco niski, ale na jakieś 15 bramek jakie strzeliła moja drużyna, moje było 14 :| I wygraliśmy, chociaż przez 3/4 meczu graliśmy z jednym mniej zawodnikiem + jeden był ułomną ciotą, a drugi tylko pół ciotą :| Kto wie na jakim poziomie gram, powinien być tak samo zdziwiony jak ja sam.

Czemu napierdalacie o serialu tutaj, a nie w serialowym?

 

 

Bo korki na orliku to zło, to nie jest podłoże stworzone dla nich. Orliki są raczej twarde, nie są grząskie, nie zakopiesz się w "gumkach" :keke: za to łatwo możesz się poślizgnąć i zrobić komuś krzywdę, bo orlik sam w sobie to śliskie cholerstwo a korki inaczej przenoszą ciężar, w skrócie biegniesz i zaliczasz orła, bo zamiast na stopie lecisz na śmiesznych korkach, które nie mają się w co wbić. Na orliku najlepsze są turfy. No ostatecznie korki ale z podeszwą AG.

http://r-gol.info/buty-pilkarskie-i-ich-przeznaczenie-co-kryje-sie-za-tajemniczymi-skrotami/tutaj więcej tato. Ja polecam turfy, na ogół kupowałem Jomy jak jeszcze grałem i większych wpadek nie doświadczyłem.

 

Odnośnik do komentarza

 

Już mnie wkurwia ten internet.

 

Połączyłem się kablem, mam neta, ale nie mogę się dostać do routera, bo nie wczytuje się strona, a wifi zniknęło -.-.

Ja tak miałem z repeaterem, ale znalazłem magiczną instrukcję, jak się do niego zalogować (trzeba było coś tam ustawiać w połączenia lokalnego) i zostałem bogiem swojego internetu. :-k Taka historia.

 

 

Jest Smętek wszechwiedzący? :)

czy wszechwiedzacy to nie wiem, ale jezdem

 

O to fajnie. Pozdrawiam Cię :)

 

pozdrawiam rowniez
Odnośnik do komentarza

 

 

Dzisiaj jakiś dzień konia, albo poziom był żenująco niski, ale na jakieś 15 bramek jakie strzeliła moja drużyna, moje było 14 :| I wygraliśmy, chociaż przez 3/4 meczu graliśmy z jednym mniej zawodnikiem + jeden był ułomną ciotą, a drugi tylko pół ciotą :| Kto wie na jakim poziomie gram, powinien być tak samo zdziwiony jak ja sam.

 

Czemu obrażasz użytkowników CMF z Warszawy? ;)

 

 

 

A to, że na router wchodzi się przez adres bramy to wiem, właśnie ten adres mi nie działał :D.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...