Skocz do zawartości

Marynia z wąsem w kamizelce bomber, jako prawilna złotówa, przez 511 kilometrów goni kierowcę Ubera


krzysfiol

Psychotest  

58 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Jak mnie wkurwia na FB ten box po prawej żeby pobrać messengera na telefon :/

 

Odinstalowałem messengera na telefonie, bo mnie po prostu wkurzał. Człowiek zero spokoju. Po czym sama aplikacja fb zaczęła mi wysyłać powiadomienia, że dostałem wiadomość..... Tego było za dużo, więc wyleciała też druga aplikacja. Co dziwniejsze nagle iphone wytrzymuje na baterii 1 dzień dłużej xD

Odnośnik do komentarza

Można też nie wchodzić na facebooka ;)

 

U mnie jeszcze działało zainstalowanie wtyczki (Social Fixer) i ukrywanie postów po słowach kluczowych dla danych fanpage'y (np 'score', 'full-time' itp), ale byli mało konsekwentni i szybko się to zmieniało. Dlatego jak mi nie zależy mocno, to szybko przewijam, a jak mocno, to pomysł pierwszy ;)

 

I samego fejsa będę trzymał się z daleka, ale korzystam też z przeglądarki do rozmów i boję się, że tam gdzieś z boku coś wyskoczy. Bo skoro reklamy i propozycję polubienia wyskakują to i to może wyskoczyć. A, że ja potrafię być ze 2 dni w plecy z meczami jak się trafi więcej jakichś ciekawych no to musiałbym w ogóle zrezygnować z wchodzenia przez przeglądarkę i pisać tylko z telefonu.

Odnośnik do komentarza

 

 

Po czym sama aplikacja fb zaczęła mi wysyłać powiadomienia, że dostałem wiadomość.....

 

Trzeba wyłączyć powiadomienia push w ustawieniach facebooka. :P


 

Można też nie wchodzić na facebooka ;)

 

U mnie jeszcze działało zainstalowanie wtyczki (Social Fixer) i ukrywanie postów po słowach kluczowych dla danych fanpage'y (np 'score', 'full-time' itp), ale byli mało konsekwentni i szybko się to zmieniało. Dlatego jak mi nie zależy mocno, to szybko przewijam, a jak mocno, to pomysł pierwszy ;)

 

I samego fejsa będę trzymał się z daleka, ale korzystam też z przeglądarki do rozmów i boję się, że tam gdzieś z boku coś wyskoczy. Bo skoro reklamy i propozycję polubienia wyskakują to i to może wyskoczyć. A, że ja potrafię być ze 2 dni w plecy z meczami jak się trafi więcej jakichś ciekawych no to musiałbym w ogóle zrezygnować z wchodzenia przez przeglądarkę i pisać tylko z telefonu.

 

 

No to zainstaluj Social Fixer (jeżeli możesz) - będziesz miał krzyżyki do zamykania wszystkich niepotrzebnych paneli.

Odnośnik do komentarza

 

Po czym sama aplikacja fb zaczęła mi wysyłać powiadomienia, że dostałem wiadomość.....

 

Trzeba wyłączyć powiadomienia push w ustawieniach facebooka. :P

 

Można też nie wchodzić na facebooka ;)

 

U mnie jeszcze działało zainstalowanie wtyczki (Social Fixer) i ukrywanie postów po słowach kluczowych dla danych fanpage'y (np 'score', 'full-time' itp), ale byli mało konsekwentni i szybko się to zmieniało. Dlatego jak mi nie zależy mocno, to szybko przewijam, a jak mocno, to pomysł pierwszy ;)

 

I samego fejsa będę trzymał się z daleka, ale korzystam też z przeglądarki do rozmów i boję się, że tam gdzieś z boku coś wyskoczy. Bo skoro reklamy i propozycję polubienia wyskakują to i to może wyskoczyć. A, że ja potrafię być ze 2 dni w plecy z meczami jak się trafi więcej jakichś ciekawych no to musiałbym w ogóle zrezygnować z wchodzenia przez przeglądarkę i pisać tylko z telefonu.

 

 

No to zainstaluj Social Fixer (jeżeli możesz) - będziesz miał krzyżyki do zamykania wszystkich niepotrzebnych paneli.

 

No właśnie wiesz co? Nie mogłem tego znaleźć. Tak samo jak w messengerze w którym wyłączyłem dzwięki powiadomień po czym przychodziła wiadomość z dzwiękiem....

Odnośnik do komentarza

 

Nie obrażam, mówię serio. Ogólnie masa widzów na YT to gimbaza. Przykładowy Z Dupy, którego fajnie się często słucha bo po prostu spoko gość, na spotkaniach z fanami miał głównie fanów w wieku 12-16 ;)

 

Ostatnio spotkałem go z całą rodzinką w Arkadii. Ta jego żonka jest fajna, ale strasznie chuda, chorobliwie :|

 

 

Że Mishon? Śliczna, brałbym nawet wychudzoną ;)

 

Vlogi dzienne do mnie nie trafiają, ale taki Food Emperor to zawsze na propsie.

 

Powiadomienia Push mam tylko do maili, bo to jedyne gdzie może mi trafić coś ważnego ;)

A przyznam, że zacząłem oglądać też to https://www.youtube.com/channel/UCtecHyLSXoL3P-xgFsbQh-g

 

Jako laik w dziedzinie tego jak się robi filmy, to przyznam, że ciekawe. Materiał o Mad Maksie robi wrażenie.

Odnośnik do komentarza

No to zainstaluj Social Fixer (jeżeli możesz) - będziesz miał krzyżyki do zamykania wszystkich niepotrzebnych paneli.

Ok, sprawdzę w domu. W pracy i tak mam zablokowanego fejsa ;]

Dudek, na FB jest taki panel z prawej strony pod info o urodzinach itd. i czasami mi tam wyskakują wyniki Manchesteru, Bears czy Sportingu. To samo może być z NBA :/.

:/

 

A dzisiaj w nocy śnił mi się koszmar, że jakoś przypadkiem dowiedziałem się jakie były wyniki z pierwszego dnia sezonu. :keke:

Odnośnik do komentarza

 

 

A przyznam, że zacząłem oglądać też to https://www.youtube....XoL3P-xgFsbQh-g

 

No właśnie to też czasem oglądam, ale to nie mieści się w mojej kategorii vlog, a raczej kanał tematyczny (?). Tu nie ma parcia na szkło za wszelką cenę, odpowiedzi na pytania zadane przez internautów typu co lubisz jeść, czy wypowiadanie się niepytanym na tematy spoza tematyki kanału (typu czy geje mogą się całować na ulicy, albo jak żyć), tylko ciekawe materiały na tematy, na których się gość zna.

Odnośnik do komentarza

 

Jeśli filmiki na yt mają więcej niż 3-4 minuty to nie oglądam. Naprawdę nie wiem kto ma ochotę wysłuchiwać wysrywów o życiu jakiegoś obcego kolesia przez 10 minut.

Ja np. nie ogarniam jak ktoś ogląda, jak ktoś gra w gry zamiast grać samemu Oo Dla mnie niepojęte :|

 

no jak ktos oglada fabułę to spoko, ale jak oglądasz CS'a, strzelanke, strategie to fajnie w tle to leci. do tego jest to b. dobry sposób na weryfikacje czy chce wydać hajs na gre czy nie.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...