Skocz do zawartości

Wspólny wypad na mecz?


Icon

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, Pulek napisał:

Tak nieco zmieniając temat - wiemy już, na jaki mecz 'bonusowy' pójdziemy? Najlepiej, gdyby grało coś w niedzielny poranek :> Oczywiście to nie przymus, ale fajnie myślę byłoby się na coś takiego wybrać i zdzielić ze dwa Weissbiery :-k 

Ja raczej pozostanę przy jednym meczu, a w niedzielę planuję jeszcze kilka godzin  pochodzić po Berlinie. Może będą tez inni chętni?

 

Nawet zacząłem szukać jakichś stron, które by mówiły co zobaczyć w kilka godzin. nie za bardzo się wczytywałem, ale zostawiam tutaj żeby potem nie szukać ;)

 

http://przewodnik-po-berlinie.pl/co-zobaczyc-przez-kilka-godzin-w-berlinie/  

 

Chętnie zdam się też na opinie osób, które znają Berlin, co zobaczyć w kilka godzin.  Też myślę, że połączone grupy warszawsko-poznańskie , jeżeli spotkamy się ok. 11 to będziemy mieli jakieś 2h czasu wolnego. Liczę, że pozostałe grupy też już o 11 będą mogły być w centrum. Do hotelu spod Bramy Brandenburskiej pokazuje ok. 30 minut, check-in jest od 14, ale dobrze by było zagadać z nimi żebyśmy mogli z pół godziny wcześniej przyjechać. Czyli 11-13 mamy czas w centrum Berlina na szybkie zwiedzanie lub piwo z wurstem :D 

 

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

W październiku minie juz sezon na słonecznik wiec prawdziwym piknikom zostanie tylko kiełbasa z piwem. Niestety w tym temacie nie płyną z Berlina dobre wieści, bo na Hercie jest najdroższe piwo w całej bundeslidze. Na szczęście gdzie indziej mają droższe kiełbasy ;) Piana+kiełba=7,90 EUR :D 

 

https://www.bz-berlin.de/berlin-sport/hertha-bsc/hertha-und-bayern-haben-das-teuerste-bier-in-der-bundesliga

 

:keke:

Odnośnik do komentarza
51 minut temu, Mauro napisał:

Ja raczej pozostanę przy jednym meczu, a w niedzielę planuję jeszcze kilka godzin  pochodzić po Berlinie. Może będą tez inni chętni?

 

Nawet zacząłem szukać jakichś stron, które by mówiły co zobaczyć w kilka godzin. nie za bardzo się wczytywałem, ale zostawiam tutaj żeby potem nie szukać ;)

 

http://przewodnik-po-berlinie.pl/co-zobaczyc-przez-kilka-godzin-w-berlinie/  

 

Chętnie zdam się też na opinie osób, które znają Berlin, co zobaczyć w kilka godzin.  Też myślę, że połączone grupy warszawsko-poznańskie , jeżeli spotkamy się ok. 11 to będziemy mieli jakieś 2h czasu wolnego. Liczę, że pozostałe grupy też już o 11 będą mogły być w centrum. Do hotelu spod Bramy Brandenburskiej pokazuje ok. 30 minut, check-in jest od 14, ale dobrze by było zagadać z nimi żebyśmy mogli z pół godziny wcześniej przyjechać. Czyli 11-13 mamy czas w centrum Berlina na szybkie zwiedzanie lub piwo z wurstem :D 

 

Spójrzcie na Free Walking Tours - ok 2h wycieczka tematyczna z przewodnikiem, za którą na końcu się płaci "co łaska". Najprawdopodobniej będzie po angielsku, ale może też i po polsku, bo czasami robią w innym języku jeśli akurat jest popularny.

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Zazwyczaj zawsze można zameldować się w hotelu wcześniej (choć nigdy jeszcze nie rezerwowałem 7 pokoi :)) A co ze śniadaniami? Ja bym optował za śniadaniem hotelowym. I też widzę plan mniej więcej tak: z lotniska jedziemy do hotelu. Jak się uda to się meldujemy a jak nie to zostawiamy torby w hotelu i idziemy pozwiedzać okolicę. Potem zameldowanie, jakiś wurst i na mecz. A potem jeszcze sporo czasu na jakieś knajpy i takie tam. A niedziela turystyczne chodzenie po miescie i na samolot.

Odnośnik do komentarza

Jeżeli o 11 będzie można się zameldować w hotelu to jak najbardziej to dobry plan. Jeżeli nie da rady to chyba z torbami na 2h do centrum (chyba nikt nie będzie miał nic ciężkiego na taki krótki wyjazd) @wwosik, czy Ty będziesz mógł ich zapytać przy okazji o wcześniejsze zameldowanie? Śniadanie to myślę, że przy zameldowaniu będzie można się zdecydować. Ja na pewno będę brał.

Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, Mauro napisał:

Jeżeli o 11 będzie można się zameldować w hotelu to jak najbardziej to dobry plan. Jeżeli nie da rady to chyba z torbami na 2h do centrum (chyba nikt nie będzie miał nic ciężkiego na taki krótki wyjazd) @wwosik, czy Ty będziesz mógł ich zapytać przy okazji o wcześniejsze zameldowanie? Śniadanie to myślę, że przy zameldowaniu będzie można się zdecydować. Ja na pewno będę brał.

Nawet jak się zameldowac to nie można to założę się że można zostawić torbe w hotelu. Inna sprawa że co za ciężkie torby? Sektorówkę bierzesz?

Odnośnik do komentarza

Wszystko w zależności od czasu, ale ja też jestem za tym, żeby zostawić gadżety w hotelu czym prędzej i ruszyć w miasto na piwko, wursta, mecz i o.

 

krótko mówiąc, podpisuję się pod tym co napisał tio

50 minut temu, tio napisał:

I też widzę plan mniej więcej tak: z lotniska jedziemy do hotelu. Jak się uda to się meldujemy a jak nie to zostawiamy torby w hotelu i idziemy pozwiedzać okolicę. Potem zameldowanie, jakiś wurst i na mecz. A potem jeszcze sporo czasu na jakieś knajpy i takie tam. A niedziela turystyczne chodzenie po miescie i na samolot.

 

Odnośnik do komentarza
4 godziny temu, Pulek napisał:

Tak nieco zmieniając temat - wiemy już, na jaki mecz 'bonusowy' pójdziemy? Najlepiej, gdyby grało coś w niedzielny poranek :> Oczywiście to nie przymus, ale fajnie myślę byłoby się na coś takiego wybrać i zdzielić ze dwa Weissbiery :-k 

Regionalliga (IV poziom):

derby Viktoria - Berliner AK 07 i mecz legendarnego BFC Dynamo z ZFC Meuselwitz. Oba mecze jednak późno, bo 13:30 w niedzielę.

Ligę niżej:

fajny mecz jest w piątek o 19:30, Tennis Borussia z Charlottenburg.

Ligę niżej:

Najgorszy zespół ewur w historii Bundesligi - Tasmania Berlin gra z Blau-Weiss Berlin, ale znowu późno, bo w niedzielę o 14:00

 

Także trzeba będzie bardzo głęboko szukać meczów o poranku.

Odnośnik do komentarza
W dniu 22.08.2019 o 09:46, lad napisał:

Tak pobieżnie patrząc to np.

 

Piątek 19:30

Tenis Borussia Berlin - CFC Hertha (V liga)

 

Niedziela 13:30

Lichtenberg - Viktoria Berlin (IV liga)

 

Jakbyśmy mieli ochotę na bardziej wysublimowane rozgrywki to w niedzielę gra też Berlin-Liga, czyli 6 poziom rozgrywek, składający się tylko z klubów berlińskich.

 

W sobotę o 11 jest jednak prawdziwy hit. Polonia Berlin gra na wyjeździe z HFC Berlin. To chyba 11 liga :D 

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...