Skocz do zawartości

Wspólny wypad na mecz?


Icon

Rekomendowane odpowiedzi

7 minut temu, me_who napisał:

Z ciekawości, przysłali (przyślą) Ci fizycznie bilety czy potwierdzenie, a bilety do odbioru w kasie? Pytam, bo bilety meczowe upoważniają do jazdy komunikacją miejską 5 godzin przed meczem i do 3 rano dnia następnego, więc mielibyście z bańki bilety na metro/S-bahn i do kupienia tylko jeden bilet na powrót na lotnisko.

Dobry pomysł. Napisalem do nich.

Odnośnik do komentarza

I jak @Marvin? Przy 20 osobach idealnie by się rozłożyło to na pokoje. 6x3 osobowe plus jedna dwójka. Bartus ze szwagrem by mogli ją zająć i zostać w niej do poniedziałku. Tylko byscie musieli sobie załatwić żeby być w tym samym pokoju.

53 minuty temu, szramek napisał:

Czy ostatecznie wszyscy przyjeżdżają w sobotę czy też jest ktoś kto jedzie już w piątek? 

Chyba raczej nikt

Odnośnik do komentarza

Hotel zaproponował mi 19 pojedynczych pokoi za 1200 euro :keke: W dodatku odpisali po niemiecku. Jednak telefon osoby znającej niemiecki to lepszy pomysł. nie wiem, czy pisać do nich jeszcze czy już poczekać na Wojtka. Poczekam, na razie nie będę nic im odpisywał. 

 

Na marginesie zupełnie. Cenę za jedynkę zaproponowali identyczną jak na bookingu w opcji z możliwością odwołania. Czy rezerwując u nich można odwołać to nie wiem, bo nie znam niemieckiego :D

Odnośnik do komentarza
22 godziny temu, wwosik napisał:

Za godzinę / dwie zadzwonię do hotelu. Booking też mogę ogarnąć w razie czego

Dzwoniłeś może, czy zamawiać na bookingu? Tylko, że trzeba będzie kombinować konfugurację chyba, bo ktoś nam sprzątnął jedną trójkę. Może bezpośrednio w hotelu by mieli.

 

@Marvin Ty jedziesz w końcu, czy nie?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...