Skocz do zawartości

Fristajlowy Kącik [FM2017]


klinsmann

Rekomendowane odpowiedzi

Warto grać w polskiej lidze na dodatku PLU Lechem ? Doszedłem na razie do meczu o Superpuchar, wygrałem go 4:1 i tak się zastanawiam czy to nie będzie aby za łatwe zdominować Lechem ligę polską. Z drugiej strony to mój ulubiony polski zespół, alternatywę widzę w grze Wisłą Płock, albo kimś z 1 ligi. Ktoś poleci jakąś polską ekipę, czy ciągnąć karierę Lechem ?

Edytowane przez ukipuki
Język polski
Odnośnik do komentarza

Warto grać w polskiej lidze na dodatku PLU Lechem ? Doszedłem na razie do meczu o Superpuchar, wygrałem go 4:1 i tak się zastanawiam czy to nie będzie aby za łatwe zdominować Lechem ligę polską. Z drugiej strony to mój ulubiony polski zespół, alternatywę widzę w grze Wisłą Płock, albo kimś z 1 ligi. Ktoś poleci jakąś polską ekipę, czy ciągnąć karierę Lechem ?

Mi się mega przyjemnie gra Zagłębiem Sosnowiec, Zacząłem jako bezrobotny i po 3 miesiącach mnie wzięli. Z 16 miejsca zrobiłem w tym samym sezonie awans do ekstraklasy :)

 

Dlatego samymi obcokrajowcami gram :D Fajni goście są do wyciągnięcia za darmo :)

Hah, nie ma to jak "Polonią" grać samymi obcokrajowcami :D

Odnośnik do komentarza

Kolejny patch poszedł a bugi jak były tak są :)

Od 16' ten sam z procentem udziału w wypożyczeniu - czasem da się zobaczyć ile tego udziału negocjujemy a czasem nie.

Teraz doszedł jeszcze lepszy związany zapewne z reputacją, ale zamiast o reputacji rozmawiamy o Lidze Mistrzów. Piłkarz X chce odejść z zespołu grającego w lidze mistrzów (mamy styczeń - zespół jest na najlepszej drodze do powtórnego wywalczenia sobie udziału w tych rozgrywkach) do zespołu, który do tych rozgrywek się nie zakwalifikował bo "chce grać w Lidze Mistrzów" :D

Odnośnik do komentarza

Generalnie muszę przyznać, że nowa wersja FMa mi się podoba, niestety, jak zwykle SI musiało coś spierdolić. Tym razem kartki i kontuzje. O ile problem dziesiątek kontuzji naprawił chyba ostatni patch to gigantyczna ilość kartek jest nadal nierozwiązana. Początkowo szukałem przyczyn w ustawieniu zespołu, cechach zawodników, ale ewidentnie wina leży w błędach gry, bo dotyczy także klubów prowadzonych przez AI (po 30 kolejkach Łęczna i Jaga po 8 czk, Lech 7.

W grze mam kwiecień, jeszcze kilka kolejek do końca a grający w mojej Lechii Radosław Murawski ma już 5 czerwonych kartek w sezonie. Być może bug wynika z mechaniki sędziowania - w Ekstraklasie Stefański 17 czk na 23 mecze (!!!) Złotek 14 czk na 24 mecze.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...