Skocz do zawartości

Fristajlowy Kącik [FM2017]


klinsmann

Rekomendowane odpowiedzi

dziękuję bardzo :) gdzie to wkleić ? ;) wesołych świąt FM maniacy

 

SteamLibrary\steamapps\common\Football Manager 2017\data\db\1712\edt\permanent

 

Plus zaznaczyć ustawieniach jako dodatkowy plik przy rozpoczęciu nowej gry :)

Jurgersi Lickollari, Yuriy Yakovenko, Valmir Berisha - polecam do II (normalnie III) ligi polskiej :)

Geniuszami może nie są, ale strzelają sporo bramek i asystują :)

Odnośnik do komentarza

Jak zaprzestać dalszej automatycznej aktualizacji gry ?

Grać offline, nie zawsze to się udaje.

 

 

Spóźnione lekko, wczoraj byłem nieosiągalny:

 

Wszystkiego dobrego dla CMFowej braci, ich CMFowych Pań, mniejszych i większych CMFiątek. Niech się żyje dobrze i spokojnie :)

Specjalne życzenia wombastycznych dni i zdrowia (ten kto wie, to wie ;) )

Odnośnik do komentarza

 

dziękuję bardzo :) gdzie to wkleić ? ;) wesołych świąt FM maniacy

 

SteamLibrary\steamapps\common\Football Manager 2017\data\db\1712\edt\permanent

 

Plus zaznaczyć ustawieniach jako dodatkowy plik przy rozpoczęciu nowej gry :)

Jurgersi Lickollari, Yuriy Yakovenko, Valmir Berisha - polecam do II (normalnie III) ligi polskiej :)

Geniuszami może nie są, ale strzelają sporo bramek i asystują :)

 

 

wrzuciłem tam gdzie podałeś, ale nic nie widać http://www.fotosik.pl/zdjecie/usun/6_baa5PO0wtP3n9fiy77ubu1xOAQxj

Odnośnik do komentarza

Przypadkowo znalazłem jakiś bug, przez którego miałem już 2 crasche. Zmieniałem funkcje zawodnikowi przy zmianie ze skrzydłowego na schodzącego napastnika i wysypała mi się gra drugi raz, podczas innego meczu.

Edit: Sprawdziłem raz jeszcze. Grę mi wywala, gdy zmieniam miejscami moich skrzydłowych w ekranie zmian podczas gdy. Skórka defaultowa, baza też.

Odnośnik do komentarza

Mam problem z FMRTE chciałem zrobić transfer 1 gracza klikam move to club wpisuje mój klub i zapisuję wszystko ok może normalnie grać po jakiś 2 meczach wyskakuje komunikat że ten gracz dziś rozegrał, zdziwko małe kliknąłem na kalendarz rezerw i u-18 patrzę że w tym tyg nie grają więc do tego klubu skąd go sprowadziłem i szok ponieważ on u nich zagrał w FMRTE wszedłem na profil tego grajka i skasowałem że gra w moim i poprzednim ale nic nie dało ktoś może wie jak rozwiązać problem ?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...