Skocz do zawartości

Fristajlowy Kącik [FM2017]


klinsmann

Rekomendowane odpowiedzi

Daj się nacieszyć MaKK :D

7-2 z Milanem czy 4-1 z Bayernem to spoko wyniki, ale chodzi mi bardziej o styl, dawno nie stworzyłem taksy która była by tak zbalansowana - mnóstwo 100% okazji dla mnie i zero dla przeciwników ;)

 

Przy okazji - rozumiem że w bundeslidze mogą grać tylko piłkarze pełnoletni, ale dlaczego nie mam opcji udostępnienia ani zaproponowania wypożyczenia 17 latków? Mam w u-19 gościa, który spokojnie mógłby grać w najwyższej klasie rozgrywkowej w słabszych klubach czy to najmocniejszych lig czy nawet jakiejś eredivisie, ale musi się kisić w drużynie juniorskiej do 18 roku życia?

Możesz pokazać taktyke ? :)

Odnośnik do komentarza

 

 

Przy okazji - rozumiem że w bundeslidze mogą grać tylko piłkarze pełnoletni, ale dlaczego nie mam opcji udostępnienia ani zaproponowania wypożyczenia 17 latków? Mam w u-19 gościa, który spokojnie mógłby grać w najwyższej klasie rozgrywkowej w słabszych klubach czy to najmocniejszych lig czy nawet jakiejś eredivisie, ale musi się kisić w drużynie juniorskiej do 18 roku życia?

Grać mogą, ale to tyczy się wypożyczania takich grajków. Tak samo ma Real z Odegaardem- muszą poczekać do stycznia, gdy ten będzie miał 18 lat, żeby go wypożyczyć do Niemiec albo Francji.

Odnośnik do komentarza

Ściągnąłem sobie dodatek z ligami Andory, Gibraltaru etc. Wybrałem do gry wszystkie europejskie ligi i przypadkowo wybrałem lige Grenlandii. Zauważyłem to dopiero grając moim zespołem w el do LM. Wchodzę w profil tel ligi a tu gruby szok http://imgur.com/a/gKChh. 10 ekip w LM itd. Wszedłem w zakładke dodaj/usun ligi i usunołem z gry tą lige ale bedzie obowiązywać za rok. Moje pytanie jest nastepujące.

Czy po usunieciu zespoły z Grenlandii dalej bedą uczestniczyć w rozgrywkach europejskich ???

 

PS. Grubo ktoś namieszał z tą liga. Nawet herby mają polskich klubów

http://imgur.com/a/heQ2y

Edytowane przez ukipuki
Ort
Odnośnik do komentarza

Chcę zaproponować kontrakt perspektywicznemu juniorowi którego wyszukał skaut ale wgl nie podejmuje rozmowy, więc wysyłam ofertę klubowi akceptuje i gdy przechodzę do propozycji kontraktu znów nawet nie złożyłem propozycji, więc ustawiłem aby negocjacje prowadził prezes wszystko ok prezes zaproponował kontrakt zawodnik przemyśla i wyśmiewa ofertę więc znów ofertę złożyłem prezes prowadzi negocjacje kontraktowe i ja z powrotem chciałem żebym ja mógł zmienić to co wynegocjował prezes ale się nie da ktoś wie jak to zrobić ?

Odnośnik do komentarza

Pierwszy raz przytrafił mi się taki problem. Jeszcze wczoraj gierka działała normalnie, a dziś się nie uruchamia. Po kliknięci w steamie czy w folderze, obojętnie gdzie, przez moment komputer coś mieli, a po chwili przestaje i gra się nie uruchamia. Bez jakiegokolwiek komunikatu itp. Próbowałem reinstalki, sprawdzenia zgodności plików, nic nie pomogło.

Odnośnik do komentarza

Po trzech latach FM pobiera się na steamie i wracam do gry :)

I od razu pytanie. Chciałem pobrać ten dodatek niższych lig do FMa 17 z CMREV, ale nigdzie nie moge znaleźć linku do pobierania. Myślałem, że to przez to, że nie jestem zalogowany. Próbowałem się zalogować, ale nie pamiętałem hasła, więc poszła prośba o przypomnienie na maila wczoraj i do tej pory go nie dostałem (w spamie nie ma też). No to dzisiaj zakładam nowe konto na stronce, mail został pomyślnie wysłany, a ja nie mam go na skrzynce (oczywiście innej). Ta strona w ogóle działa? :P

A jak nie, to mógłby ktoś chociaż podesłać tutaj adres mirrora, z którego można pobrać zarówno ten dodatek, jak i fixa poprawiającego nazwy niektórych klubów, itd?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...