Skocz do zawartości

Maryni rodzi się 510 dziecko!


Hawkeye

  

66 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

 

Apropo, macie może dekodery z większym dyskiem? Bo te 250 GB już motzno zapchane.

Ni mamy. Firma generalnie nie kładzie w ogóle nacisku na dekodery z nagrywarką - wkurwia mnie to strasznie, bo jesteśmy zacofani. Ale już wkrótce pewnie fuzja z UPC więc będzie nowe ;)

 

Coś więcej o tej fuzji?

;)

Odnośnik do komentarza

 

Ja to nie kminię jak wy macie radość z gry przeciwko si w fife ;d. Nie zagrałem meczu przeciwko komputerowi od jakoś 5 lat poza demami.

No ja dajmy na to jestem w to tak przerażająco słaby, że gra z kompem jest dla mnie wyzwaniem :) gdy grywam z kimś organicznym, to zazwyczaj ograniczam się do antyfutbolu :)

Pod koniec 16 grałem na klasie światowej, ale jednak 17 trudniejsza i zawodowiec powrócił.

Odnośnik do komentarza

 

 

Ja to nie kminię jak wy macie radość z gry przeciwko si w fife ;d. Nie zagrałem meczu przeciwko komputerowi od jakoś 5 lat poza demami.

No ja dajmy na to jestem w to tak przerażająco słaby, że gra z kompem jest dla mnie wyzwaniem :) gdy grywam z kimś organicznym, to zazwyczaj ograniczam się do antyfutbolu :)

 

dla mnie zawodowiec to już chyba jest dużo za wysoki poziom, jak utrzymam 0-0 to jeszcze jest dobrze, jak przypadkiem strzele, to zaraz trace 2-3 gole

 

Ja mam podobnie. Co ciekawe, po kilkunastu kolejkach cieniowania Legią zaproponowano mi reprezentację Polski. I na zawodowcu wygrałem z Hiszpanią 2-1. Ale zaraz potem 2-4 z Lechią w lidze.

Odnośnik do komentarza

 

Apropo, macie może dekodery z większym dyskiem? Bo te 250 GB już motzno zapchane.

Ni mamy. Firma generalnie nie kładzie w ogóle nacisku na dekodery z nagrywarką - wkurwia mnie to strasznie, bo jesteśmy zacofani. Ale już wkrótce pewnie fuzja z UPC więc będzie nowe ;)

 

lad, w grudniu kończy mi się obecna umowa z Multimedia i powiedz co ciekawego mógłbym dostać za 100 zł miesiecznie? (obecnie płacę 135 za 60Mb i kablówkę z HBO i jakimś pakietem dziecięcym)

Odnośnik do komentarza

Gdzie?

Na swojej (tzn. meyde) muzycznej grupie na fb. Zaczęło się klasycznie - napisał coś głupiego, potem zaczął się tłumaczyć, że "to przecież nie zabronione i jesteście triggered", a potem jak temat poleciał to zaczął robić z siebie ofiare i męczennika xD A 90% jego contentu to biedaśmieszkowanie/shitposting. Nawet Fikander się raczył wypowiedzieć :kekeke:

Odnośnik do komentarza

 

 

Apropo, macie może dekodery z większym dyskiem? Bo te 250 GB już motzno zapchane.

Ni mamy. Firma generalnie nie kładzie w ogóle nacisku na dekodery z nagrywarką - wkurwia mnie to strasznie, bo jesteśmy zacofani. Ale już wkrótce pewnie fuzja z UPC więc będzie nowe ;)

 

lad, w grudniu kończy mi się obecna umowa z Multimedia i powiedz co ciekawego mógłbym dostać za 100 zł miesiecznie? (obecnie płacę 135 za 60Mb i kablówkę z HBO i jakimś pakietem dziecięcym)

 

Jeżeli nie zależy Ci na HBO to proponowałbym powalczyć (czyli najprościej rzecz ujmując, wypowiedzieć umowę i czekać aż się odezwie dział utrzymania klienta) o Pakiet Mistrzów i Internet 60 mb. Masz w tym wszystkie kanały sportowe (i Canal+) za 98 zł miesięcznie.

 

A jak chciałbyś sobie to HBO zachować to w 110 zł zmieścisz się z maksymalnym pakietem TV i internetem 120 mb.

 

Napisz co dokładnie cię interesuje na PW to postaram się podpowiedzieć coś konkretniejszego :)

Odnośnik do komentarza

Kuchar, w MM?

 

Żebym was nie wprowadził w błąd, bo nie jestem w 100% pewien czy ten Pakiet Mistrzów jest też w Warszawie, ale to chyba ogólnopolska promocja.


U mnie na ośce gdzie nie ma normalnego dostawcy mediów mam NC+ (najwyższy pakiet bez C+) i internet 100 od jakiegoś lokalnego gunwa. I płacę 120 plnów :(

Odnośnik do komentarza

Kuchar, w MM?

 

Żebym was nie wprowadził w błąd, bo nie jestem w 100% pewien czy ten Pakiet Mistrzów jest też w Warszawie, ale to chyba ogólnopolska promocja.

U mnie na ośce gdzie nie ma normalnego dostawcy mediów mam NC+ (najwyższy pakiet bez C+) i internet 100 od jakiegoś lokalnego gunwa. I płacę 120 plnów :(

ten lokals nie oferuje tv, sam net?

Odnośnik do komentarza

 

Kuchar, w MM?

 

Żebym was nie wprowadził w błąd, bo nie jestem w 100% pewien czy ten Pakiet Mistrzów jest też w Warszawie, ale to chyba ogólnopolska promocja.

U mnie na ośce gdzie nie ma normalnego dostawcy mediów mam NC+ (najwyższy pakiet bez C+) i internet 100 od jakiegoś lokalnego gunwa. I płacę 120 plnów :(

ten lokals nie oferuje tv, sam net?

 

Oferuje, ale strasznie gównianą i drogą. Za taką samą cenę, którą płacę NC+ miałbym 80 programów, w tym 15 lokalnych :D

Odnośnik do komentarza

Dziwny klimat, aMM tam nie wejdzie? Nie próbowałeś lobbować?

Mieliśmy być, ale ze względu na negocjacje z UPC obcięto znacznie budżet na inwestycje. Firma, która kładła tu instalacje stworzyła spółkę-córkę i zaczęli świadczyć usługi, bo innych chętnych nie było. A może raczej byli, ale postawiono zaporową cenę żeby skosić konkurencję u bram - wot, Polska.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...