Skocz do zawartości

Maryni rodzi się 510 dziecko!


Hawkeye

  

66 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

 

http://www.90minut.pl/liga/0/liga8739.html

 

czy kiepsko, to bym nie powiedział

 

ogólnie spoko skrzydła chodzą w Legii, i na pewno Sebastian Szymański ogarnia. do tego Wieteska oczywiście profesor na tle 3 ligi.

 

wiesz patrząc na potencjał kadrowy to jednak w mojej ocenie powinni wciągnąć tę ligę nosem, a początek mieli bardzo kiepski w tej rundzie, teraz trochę lepiej to wygląda.

 

 

tylko weź poprawkę na to, że w Legii grają niemal wszyscy młodzieżowcy. dzisiaj na przykład na 15 zawodników to 14 było młodzieżowców i Vranjes :) bardzo rzadko się zdarza w tym sezonie, żeby grali ludzie zesłani z jedynki

btw możemy kiedys razem pojechac na mecz rezerw:)

Odnośnik do komentarza

Ja piwko odpaliłem, w lodówce jeszcze cola do whisky jest jak coś i myślę co tu porobić :-k Ale chyba odpalę ze dwa odcinki serialu i mnie zmuli, jutro i tak pobudka musi być najpóźniej o 10.


Ewentualnie poker, ale nawet po jednym piwku czuję różnicę w grze. Zresztą turniejek to min. 30-40min, to już się druga w nocy zrobi :-k

Odnośnik do komentarza

Ja piwko odpaliłem, w lodówce jeszcze cola do whisky jest jak coś i myślę co tu porobić :-k Ale chyba odpalę ze dwa odcinki serialu i mnie zmuli, jutro i tak pobudka musi być najpóźniej o 10.

Ewentualnie poker, ale nawet po jednym piwku czuję różnicę w grze. Zresztą turniejek to min. 30-40min, to już się druga w nocy zrobi :-k

najlepiej się porobić

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...