Skocz do zawartości

Maryni rodzi się 510 dziecko!


Hawkeye

  

66 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Ja pierdolę, co za cyrk. Kontaktuję się z bankiem mailowo i zadaje pytanie czy można zmienić adres do korespondencji na skrytkę pocztową. Dostaję odpowiedź, że tak. No to jadę do oddziału, a tam mi kolo mówi, że adres jak najbardziej można zmienić, ale oni na skrytki nic nie wysyłają i że jeżeli zmienię, to nie będę dostawał w ogóle korespondencji :|

Odnośnik do komentarza

Wizyta u okulisty jest moją najlepszą medyczną decyzją w życiu, nic tak nie poprawiło moich zdolności ejmerskich w csie jak okulary (no i fajnie jest widzieć twarze osób, które są dalej niż 5-10m). Aż mi staje na myśl, że jeszcze nie mam okularów korygujących astygmatyzm o docelowej mocy (mam -1, docelowo będę miał około 1,5 podobno) i, że jak już sobie zacznę zarabiać i za jakieś pół roku pójdę znowu do okulisty to dostanę okulary, które umożliwią mi widzenie w jakości, jakiej SAMSUNG WAVE Z EKRANEM SUPER AMOLED by się nie powstydził.

Odnośnik do komentarza

 

 

 

Alior

mam konto kilka lat, ale jak sie BNP ogarnie z merdżem to wystrzele Alior i T-mobile w kosmos

 

O którym mówisz? :>

 

a ile jest BNP? teraz jest jedno skladajace sie z dwoch, jeden czlon np. nie ma aplikacji mobilnej - dla mnie skurwysynstwo

 

Nie pytałem o który BNP chodzi, tylko o który merdż :p teraz jest w zasadzie BGŻ BNP Paribas. jeden merdż za chwilę, później kolejny. Ale nie mogę się wypowiadać o tym ;)

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...