Skocz do zawartości

Marynia, zapowiadana jako obiecująca, zawodzi przegrywając ze wszystkimi, zostaje zwolniona, ale jest szczęśliwa, bo inkasuje 509 milionów odprawy


krzysfiol

  

61 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

 

Sa na forum jeszcze jacys magicy od grafiki? Doszedlem do wniosku ze potrzebuje logo dla firmy :-k

 

Nie stać Cię ;) Udowodnie Ci to przy piwie :keke:

 

Oczywiscie ze mnie nie stac, dlatego szukam nieogarow na forum :keke:

 

 

 

Z drugiej strony, jak pomysle sobie jakie logo ma mahdi na swoim smiesznym sajcie, to moze nie jest to najlepsze miejsce do poszukiwan :kekeke:

 

 

A jemu nie projektowali Ci sami magicy, co stronę za 41 tysięcy dolarów? :keke:

 

chyba nie: 55MlRbn.png

Odnośnik do komentarza

 

 

 

Robię porządek na mailu i trafiam na maile sprzed 6 lat. Czasy roboty w tepsie. Jaką ja wtedy dobrą kasę zarabiałem i jak bardzo ją przepierdoliłem :king:

W TPSIE dobrą kasę? Ale musiałeś cudownie kłamać <3

 

To były cudowne czasy raczkującego telemarketingu. Ludzie jeszcze normalnie reagowali, można było pogadać. Były też swoje sposoby :keke:.

 

Jak dzwonią do mnie na służbowy z telemarketingu, to ich wysłuchuję i daję telefon do Dyrektora Departamentu Sprzedaży albo oferuję im zakup gipsu syntetycznego.

 

To już groźba karalna.

Odnośnik do komentarza

 

Wiesz, strona też nie powala :keke:

@Scorp masz chociaż pomysł, co tam miało by być, czy po prostu chcesz logo? :keke:

Myslalem o sowie. Jutro chyba sam sprobuje cos wymodelowac (albo po prostu ukrasc i troche zmienic :kekeke: )

 

 

Ja bym proponował napis "Impossible is nothing" i wtedy wchodzi on (Jahu) cały w bieli. Reszte znacie

Odnośnik do komentarza

 

Wiesz, strona też nie powala :keke:

@Scorp masz chociaż pomysł, co tam miało by być, czy po prostu chcesz logo? :keke:

Myslalem o sowie. Jutro chyba sam sprobuje cos wymodelowac (albo po prostu ukrasc i troche zmienic :kekeke: )

 

 

czym zajmuje sie Twoja firma :P?

 

obczaj sobie, tutaj fajna sowa, warszat samochodowy niedaleko mnie. https://farm6.staticflickr.com/5659/22998579610_8f980b95b5_b.jpg

Odnośnik do komentarza

Fakin hell co za mecz w Maddenie 16. pała mała.

 

Zacząłem doskonale, dwa pierwsze podania Tannehila na TD, szkoda że do przeciwników. Centralnie po 20 sek meczu było 14-0 dla nich :) Potem tylko gorzej, 31-12 do przerwy, ale jakieś cuda w 4Q, która wygrałem 27-0 i oto końcowy wynik 38-39 dla Dolphins. Ja pierdole, tak spoconego pada dawno nie miałem :)

Odnośnik do komentarza

 

 

Wiesz, strona też nie powala :keke:

 

@Scorp masz chociaż pomysł, co tam miało by być, czy po prostu chcesz logo? :keke:

Myslalem o sowie. Jutro chyba sam sprobuje cos wymodelowac (albo po prostu ukrasc i troche zmienic :kekeke: )

Ja bym proponował napis "Impossible is nothing" i wtedy wchodzi on (Jahu) cały w bieli. Reszte znacie

Wolał bym na niebiesko :P
Odnośnik do komentarza

Postanowiłem sobie, że jak jutro uda mi się napisać najtrudniejszą, pierwszą stronę magisterki to sobie w nagrodę kupuję fifę, na napisanie całości mam jakoś niecały miesiąc. Jak będę grał będę mógł mówić nie wiem czy drżę przed jutrem czy to te dłonie na dualshocku :muza:

Odnośnik do komentarza

 

 

Wiesz, strona też nie powala :keke:

 

@Scorp masz chociaż pomysł, co tam miało by być, czy po prostu chcesz logo? :keke:

Myslalem o sowie. Jutro chyba sam sprobuje cos wymodelowac (albo po prostu ukrasc i troche zmienic :kekeke: )

czym zajmuje sie Twoja firma :P?

 

obczaj sobie, tutaj fajna sowa, warszat samochodowy niedaleko mnie. https://farm6.staticflickr.com/5659/22998579610_8f980b95b5_b.jpg

Fajne. No ale u mnie raczej sowa związana z mądrością a nie kluczem, bo to szkoła językowa ;)

Odnośnik do komentarza

 

 

 

Wiesz, strona też nie powala :keke:

 

@Scorp masz chociaż pomysł, co tam miało by być, czy po prostu chcesz logo? :keke:

Myslalem o sowie. Jutro chyba sam sprobuje cos wymodelowac (albo po prostu ukrasc i troche zmienic :kekeke: )

 

czym zajmuje sie Twoja firma :P?

 

obczaj sobie, tutaj fajna sowa, warszat samochodowy niedaleko mnie. https://farm6.staticflickr.com/5659/22998579610_8f980b95b5_b.jpg

 

Fajne. No ale u mnie raczej sowa związana z mądrością a nie kluczem, bo to szkoła językowa ;)

 

Ja bym kradł starożytnym Atenom, ich copyright już wygasł.
Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...