Skocz do zawartości

Marynia siada w 508 rzędzie na pokazie filmu o Smoleńsku


klinsmann

dlaczego samolot się rozbił?  

53 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

 

Dobra, zagramy jeszcze mecz z Southampton i brykam spać.

 

i co, wygrałeś? :)

 

dzień dobry się z Państwem

 

Remisik, więc mogę być zadowolony ;) A zagrałem jeszcze jeden meczyk po tym, bo miałem dogrywkę z Hull o awans do kolejnej rundy Pucharu Anglii i udało się w karnych ich grać :)

 

 

Kurwa, do czego to doszlo. Kupuje se nowo chate, w koncu bede mial kredyt :(

 

I czemu narzekasz ;) ?

 

Bo bez kredytu jakos tak lzej na sercu :)

 

Nie jestem w stanie tego zrozumieć :P Jeśli do tej pory wynajmowałeś, to w końcu ten sam koszt, który płaciłeś właścicielowi, będzie szedł na Twoją własną inwestycję. A jeśli to było Twoje, to zakładam, że nie przestanie być i ratę kredytu nowego mieszkania będzie Ci spłacał wynajmujący ;) Ja tam dopóki mam robotę, to lubię swój kredyt, bo wiem, że jest to comiesięczna inwestycja :)

Odnośnik do komentarza

 

Kurde, jak ja już bym chciał być po ślubie.

Po co?

 

 

Chodzę po tych weselach ludzi w moim wieku, oglądam dzieciaki małe no i ... czuję wewnątrz siebie, że to już ten czas, że chciałbym się "ustatkować", mieć żonę i dziecko. Jestem ze swoją w związku już 10 lat, od dwóch jesteśmy narzeczeństwem. No, ale zasady kredytowe właśnie są takie, a nie inne.

Odnośnik do komentarza

 

 

Kurde, jak ja już bym chciał być po ślubie.

Po co?

 

 

Chodzę po tych weselach ludzi w moim wieku, oglądam dzieciaki małe no i ... czuję wewnątrz siebie, że to już ten czas, że chciałbym się "ustatkować", mieć żonę i dziecko. Jestem ze swoją w związku już 10 lat, od dwóch jesteśmy narzeczeństwem. No, ale zasady kredytowe właśnie są takie, a nie inne.

 

Przemęcz się 2 lata potem weź ślub zrób 2 dzieci weź Mieszkanie + i 500 + od PISu i baja bongo!

;)

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...