Skocz do zawartości

Marynia siada w 508 rzędzie na pokazie filmu o Smoleńsku


klinsmann

dlaczego samolot się rozbił?  

53 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

No dobra ;). Te nowe słuchawki nie powalają, a poręczna przejściówka na minijacka taka wspaniała i wygodna ;)

 

Przy okazji wycofano Ipada Aira 2 64gb, a w jego miejsce w tej samej cenie wrócił 128gb. Ciąglę się wstrzymywałem z kupnem (odrzuciłem 128gb, bo twierdziłem, że po co mi aż tyle) i teraz nie wiem ;)

Odnośnik do komentarza

Dobry!

 

Jeszcze 9 godzin! :D

 

jakoś bez szału wczorajsza konferencja apple'a :-k

 

Jak kolejna bez Jobsa ;)

 

 

 

jakoś bez szału wczorajsza konferencja apple'a

jak to nie ? rezygnacja z łącza minijack to przecież skandal skandali nad skandale :D

 

 

Eeee tam, dali adapter do zestawu. Jedynym szokiem może być cena AirPods, ale z drugiej strony to Apple ;)

Odnośnik do komentarza

Raczej nie stwierdziłem problemów z nagrzewaniem. Co do jakości dźwięku, to generalnie nie, ale też jakoś mega nie narzekam, dużo też zależy od słuchawek. Mam tylko starego irivera, ale ten nie zawsze chce współpracować. Telefon spokojnie położę na półce obok łóżka, żeby się ładował, słuchawki na uszy i git ;)

Odnośnik do komentarza

 

A w jakiej sytuacji jednocześnie ładujesz telefon i słuchasz z niego muzyki :> ?

jak pracuje: ładuje i rozmawiam. dla mnie to najczęstsze wykorzystanie telefonu w godzinach pracy.

 

 

Ja sobie podłączam jacka (;)) do wejścia w kompie służbowym i lecę ze Spotify online. Głównie po to by nie ładować telefonu za jakiś czas ;)

 

 

Raczej nie stwierdziłem problemów z nagrzewaniem. Co do jakości dźwięku, to generalnie nie, ale też jakoś mega nie narzekam, dużo też zależy od słuchawek. Mam tylko starego irivera, ale ten nie zawsze chce współpracować. Telefon spokojnie położę na półce obok łóżka, żeby się ładował, słuchawki na uszy i git ;)

 

Yhy, yhy. Ja nie zaprzeczam by działanie Apple było hmm...zmuszające do pewnych rzeczy, ale z drugiej strony - włączasz muzykę, blokujesz ekran, słuchawki na uszy, no i ile takie 2-3 godzinne słuchanie zabierze baterii? Pewnie mniej niż dotychczas, a i tak chyba nie zabierało wiele?

Odnośnik do komentarza

I nie nagrzewa Ci się mocno? I nie masz niczego co daje lepszą jakość dźwięku niż telefon :> ?

inna sprawa, że jak podłaczam telefon do wzmaka, to też nie miałbym możliwości podłączyć go do ładowarki - dla mnie poważny strzał w stopę

kurde ajer :D sluchanie muzyki to jest add-on, ja mowie o prowadzeniu rozmowy - niekiedy 6-8 godzin w biurze non stop

Odnośnik do komentarza

Ceny widzieli?

 

7 (32GB) - 3349

7 (128GB) - 3879

7 (256GB) - 4399

7+ (32 GB) - 3949

7+ (128GB) - 4479

7+ (256GB) - 4999

 

Nie wiem co trzeba mieć w łbie żeby tyle płacić za telefon.

 

Nihil novi :P dlatego pewnie za rok, półtorej kupię SE, a 7 w ogóle oleje, choć ładniejszy niż takie 6 IMO :-k plus tych cen jest taki, że da się przy sprzedaży dużo odzyskać.

Odnośnik do komentarza

Nie znam się, więc może strzelam z dupy, ale - serio telefon do wzmacniacza? To już laptop głupi, nie mówiąc o dobrym sprzęcie audio nie zapewni lepszego dźwięku? Podłączać telefon do sprzętu wydaje mi się dziwne :-k

 

wszystko zależy od DAC'a we wzmaku. jest duża różnica, druga sprawa, że jakość nagrań na spotify jest spoko i dobrze to działa na dobrym zestawie audio.

 

roznicy miedzy laptopem a telefonem nie widze. jak slucham bezposrednio na telefonie muzyki to Samsung 7 >>> iPhone 6

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...