Skocz do zawartości

507 kijów w du...szy Maryni.


klinsmann

Gdzie odbędą się następne Igrzyska?  

57 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

No tak jak Ci kiedyś pisałem, moja narzeczona miała tel na swoją mamę, przeszła do nju buzz, a teraz na kartę i mieliśmy wyrejestrować dane i ja bym wziął na siebie jako ten dodatkowy numer. A przez ustawę się komplikuje, bo możliwe jest tylko przerejestrowanie, a ty wymaga wspólnej wizyty w salonie Orange.

Odnośnik do komentarza

Teściowa mieszka w miejscowości X, pracuje 15 km od niej w miejscowości Y (ma swój sklep, więc pracuje codziennie od 6 do 15:30), najbliższy salon ma z miejsca jej pracy w miejscowości Z w odległości 10 km. Ja do tego salonu mam 90km ;) I teraz trzeba wszystko zgrać ;).

Odnośnik do komentarza

Teściowa mieszka w miejscowości X, pracuje 15 km od niej w miejscowości Y (ma swój sklep, więc pracuje codziennie od 6 do 15:30), najbliższy salon ma z miejsca jej pracy w miejscowości Z w odległości 10 km. Ja do tego salonu mam 90km ;) I teraz trzeba wszystko zgrać ;).

nieładnie tak nie odwiedzać regularnie teściowej :ninja:

Odnośnik do komentarza

 

Nie mówię, że to nie do przeskoczenia, ale załatwiania i jeżdżenia więcej (no i kosztów) niż przed ustawą ;).

kto zwlekał to teraz ma bigos :P (albo kapustę ;) )

 

 

Nie dało rady wcześniej, jej migracja na kartę kończy się 15 września, a ja miałem umowę do końca lipca mistrzu ;).

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...