Skocz do zawartości

507 kijów w du...szy Maryni.


klinsmann

Gdzie odbędą się następne Igrzyska?  

57 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Był nieudany zamach na Merkel czy farmazon?


 

Nie umiem ustawić ofensywy na potęgi :/.

Powstrzymywanie kontra i jedziesz!
;)

 

 

Nie działało to tak jak powinno, bo wybijali na oślep, a jak już mój snajper miał jedną-dwie okazję w meczu to to spierdolił, a rywal zawsze trafi po sfg lub indywidualnej akcji :P.

Odnośnik do komentarza

Był nieudany zamach na Merkel czy farmazon?

 

Nie umiem ustawić ofensywy na potęgi :/.

Powstrzymywanie kontra i jedziesz!

;)

 

 

Nie działało to tak jak powinno, bo wybijali na oślep, a jak już mój snajper miał jedną-dwie okazję w meczu to to spierdolił, a rywal zawsze trafi po sfg lub indywidualnej akcji :P.

 

To nie wiem, autobus? :P

 

Odnośnik do komentarza

Test failed. Chujowy herb ma na wdzianku ;)

A jak w ogóle fani Ajaxu się zapatrują na Ronalda? Szanują czy hejtują?

 

Ja go już uwielbiam - jest szczery do bólu i bardzo wymagający. Bardzo miła odmiana po Martinezie u którego wszystko było "phenomenal". Koeman to perfekcjonista, który nawet po zwycięstwach publicznie wytyka błędy i ciągle podkreśla, że przed jego ekipą bardzo daleka droga. Myślę, że nawet jak jego era w EFC upłynie bez żadnego sukcesu, będę go miło wspominał. Aczkolwiek początek ma bardzo obiecujący.

Odnośnik do komentarza

 

Test failed. Chujowy herb ma na wdzianku ;)

A jak w ogóle fani Ajaxu się zapatrują na Ronalda? Szanują czy hejtują?

 

 

Ale pytasz o okres kiedy był trenerem Ajaxem? Koeman ostro wkurwił publikę jak w latach 80-tych jako piłkarz przeniósł się do Eindhoven, ale ja osobiście nie pamiętam, żeby mu po powrocie do klubu już jako trener kibice to wypominali.

Odnośnik do komentarza

Ogólnie, to z pewnością bliżej mu do szacunku niż do hejtu.

 

Jako trener miał szczęście trafić na ostatnie genialne pokolenie (Zlatan, Van der Vaart, Chivu, Sneijder, itd.) i mógł z nimi wiele osiągnąć, ale czegoś zabrakło (m.in. szczęścia, jak w pamiętnym ćwierćfinale z Milanem, gdzie stracili awans w doliczonym czasie, a potem Milan wygrał tamtą edycję LM).

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...