Skocz do zawartości

507 kijów w du...szy Maryni.


klinsmann

Gdzie odbędą się następne Igrzyska?  

57 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

 

to będą zwariowane 2 tygodnie pracownicze, ale ale, począwszy od tego weekendu co był do końca września nie będę miał chwili wytchnienia :D Kraków, kawalerskie, góry, urodziny, wesele - pięć weekendów ugranych :o

W Krakowie to co Pan zamierza robić? ;)

 

 

a takie tam schadzki rodzinne :) będę w większym składzie z soboty na niedzielę :)

Odnośnik do komentarza

Zacząłem trzeci sezon w Pogoni, do tej pory przez 3 okienka letnie wydałem koło 2 mln euro, zarobiłem 4,5 mln euro.

 

Skorupski (Janukiewicz) - Rudol (Niepsuj), Fojut (CIchocki), Czerwiński (Wieteska), Nunes (Garbacik) - Szymański (Murawski), Furman (Drygas), Starzyński (Kort) - Romario (Cebula), Gyurcso (Frączczak) - Zwoliński (Szczepaniak)

Odnośnik do komentarza

Jak ja lubię, jak spotykam tutaj Polaków (np. w metrze czy przed chwilą na obiedzie w restauracji), którzy komentują (czasem chamsko) wszystko i wszystkich na około, myśląc, że nikt ich nie rozumie. :D

 

To akurat dosyć częste jest wśród turystów, nie tylko Polaków :)

Odnośnik do komentarza

3 lata temu byłem we Frankfurcie i wieczorem widzę jak przez jezdnię (nie na pasach) przechodził jakiś menel, podarte ubranie, ewidentnie pijany itd. W momencie gdy jakiś kierowca zaczął na niego trąbić usłyszałem tylko soczystą wiązankę "na chuj kurwa trąbisz pedale jebany" xD

Odnośnik do komentarza

Mój ojciec kiedyś na wakacjach w Hiszpanii jedzie w hotelu windą i przysłuchuje się kłótni małżeństwa,

- Ty zjebie, znów narąbany chodzisz od rana.

- Ale ja nie piłem!

- Kurwa całe wakacje chodzisz najebany, no kurwa jak tak można. Jeśli myślałeś dzisiaj, że Ci się uda coś wieczorem to się grubo mylisz! - babka spojrzała na mojego ojca i mówi spokojniej - Dobrze, że ten pan nie rozumie.

A mój ojciec uśmieszek i mówi:

- Rozumiem rozumiem. No i babka z facetem buraka spalili. :D

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...