Skocz do zawartości

Marynia i Aneta jadą 506km na ploteczki do wioski olimpijskiej


klinsmann

Ale sucho, ale gdzie najbardziej sucho?  

64 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

@ Gabe - a jak z konwersją tego do EU4 później, próbowałeś? Bo obecnie gram sobie Królestwem Itilu-Kijowa (odłączyłem się od Rusi, gdzie mi zabrano władzę) i planuje ekspansję na tereny nadwołżańskie, podoba mi się burdel na Bałkanach i świecie arabskim (7 silnych niezależnych państw - Kalifat, Basra, Fars, Abbissynio-Egipt, Umayyadzi i Khiva + drobnica w Persji, ponadto w Afryce jest chrześcijańskie królestwo w Unii z Longobardami), no i Ekspansja hindusów na Beludzystan (byc moze na tym nie koniec) i tak mysle zeby to pociagnac w EU4 jeszcze

Odnośnik do komentarza

 

to jmk jeździe specjalnie do oddziału Caritasu, by oddać stare lumpy?

 

Kontenery mają, ale tym moja kobita się zajmuje albo jej mama na wiosce.

 

 

tak też myśłałem

pragnę Cie zatem uświadomić, że to nie są kontenery Caritasu

jakaś polska firma (konkurencja VIVE) kupiła dawno temu prawa do używania znaku i to są jej kontenery, ciuchy lądują potem w polskich lub wschodnich lumpeks - oczywiście nie za darmo

 

Caritas nic już z tego nie ma

 

Odnośnik do komentarza

 

 

to jmk jeździe specjalnie do oddziału Caritasu, by oddać stare lumpy?

 

Kontenery mają, ale tym moja kobita się zajmuje albo jej mama na wiosce.

 

 

tak też myśłałem

pragnę Cie zatem uświadomić, że to nie są kontenery Caritasu

jakaś polska firma (konkurencja VIVE) kupiła dawno temu prawa do używania znaku i to są jej kontenery, ciuchy lądują potem w polskich lub wschodnich lumpeks - oczywiście nie za darmo

 

Caritas nic już z tego nie ma

 

 

 

O widzisz. Dzięki za info.

Odnośnik do komentarza

 

 

 

to jmk jeździe specjalnie do oddziału Caritasu, by oddać stare lumpy?

 

Kontenery mają, ale tym moja kobita się zajmuje albo jej mama na wiosce.

 

 

tak też myśłałem

pragnę Cie zatem uświadomić, że to nie są kontenery Caritasu

jakaś polska firma (konkurencja VIVE) kupiła dawno temu prawa do używania znaku i to są jej kontenery, ciuchy lądują potem w polskich lub wschodnich lumpeks - oczywiście nie za darmo

 

Caritas nic już z tego nie ma

 

 

 

O widzisz. Dzięki za info.

 

 

Bardziej konkretnie - za naklejenie znaku Caritas zobowiązują się do przekazania części zysków ze sprzedaży ubrań do Caritas, ale ile dokładnie, to nie wiadomo.

Odnośnik do komentarza

Jak w ogóle można oceniać okradanie/odbieranie czegoś od złodzieja jako moralnie złe :lol:.

Okradanie, a odbieranie czegoś to jednak dwie różne sprawy. Jak okradasz Kowalskiego, bo on okradł Nowaka, to myślę, że to jest moralnie złe. Natomiast odbieranie swojej własności jest jak najbardziej w porządku. W mojej ocenie moralnej jest OK, nawet jak odebranie swojej własności trzeba poprzedzić wpierdolem :P

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...