Skocz do zawartości

Marynia znajduje 505 ultrarzadkiego Pokemona w dymie od nielegalnie odpalonej na ekstraklasowym stadionie racy


krzysfiol

  

75 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Moją gotowanie, ale to w sumie dla mnie bardziej hobby, niż obowiązek :)

 

W sumie timon zawsze możesz wystawić kotom i fretkom. Pewnie zostanie tylko przepłukać potem :D


Przy okazji jak już o gotowaniu to pochwalę się, że dzisiaj robiłem filety z indyka panierowane w kruszonych pistacjach z karmelizowaną marchewką.

Odnośnik do komentarza

i tak znając życie przyjadę i powiedzą mi że nie ma tej 300 i mi wcisną coś innego ;)

A to nie jest tak, ze jak nie ma auta danej klasy akurat, to daja wyzszej klasy, ale w tej samej cenie? Kiedys u jakichs anglojezycznych protiperow podrozowych czytalem, ze oni specjalnie wynajmowali po 2 Corolle na rano w srodku tygodnia, co przy odleglosciach w USA oznaczalo, ze raczej nie wroca na tak wczesnie albo nie beda w stanie ich tak szybko sprzatnac i ze wtedy dostawali nawet furgonetki a la Druzyna A.

Odnośnik do komentarza

 

i tak znając życie przyjadę i powiedzą mi że nie ma tej 300 i mi wcisną coś innego ;)

A to nie jest tak, ze jak nie ma auta danej klasy akurat, to daja wyzszej klasy, ale w tej samej cenie? Kiedys u jakichs anglojezycznych protiperow podrozowych czytalem, ze oni specjalnie wynajmowali po 2 Corolle na rano w srodku tygodnia, co przy odleglosciach w USA oznaczalo, ze raczej nie wroca na tak wczesnie albo nie beda w stanie ich tak szybko sprzatnac i ze wtedy dostawali nawet furgonetki a la Druzyna A.

 

Podobno tak, ale ja nie ogarnę że mi dają coś gorszego nawet :kekeke:

Odnośnik do komentarza

Poszła rezerwacja na Chryslera 300, wyczytałem że najwięcej towaru mają na lotniskach, więc specjalnie podjedziemy tam, żeby odebrać auto :)

 

 

Dobra dobra już nie rób z siebie takiego kaleki ;-)

Akurat pod względem motoryzacji jestem kompletnie ułomny - umiem tylko prowadzić auto i wymienić podstawowe płyny, jak ostatni wymieniłem żarówkę, to czułem się jak połączenie McGayvera z Bobem Budowniczym ;)

Odnośnik do komentarza

Panowie, ale pamiętajmy, że to ma być wynajem samochodów, więc raczej bym się spodziewał biedniejszych wersji niż najbardziej dojebanych :-k

 

Mi też się najbardziej Jeep widzi, chyba nie będzie aż tak wahożerny jak SZk mówi? :-k

Ja we Francji wynajmowałem opla corsę a dostałem dwuletniego siedmiomiejscowego Citroena C4 Picasso z kamerą cofania, nawigacją, tempomatem i innymi bajerami. Też byłem zdziwiony, że wypożyczalnie mają nie tylko najtańsze wersje samochodów.

Odnośnik do komentarza

 

Katowidzę :lol:

 

i tak znając życie przyjadę i powiedzą mi że nie ma tej 300 i mi wcisną coś innego ;)

A to nie jest tak, ze jak nie ma auta danej klasy akurat, to daja wyzszej klasy, ale w tej samej cenie? Kiedys u jakichs anglojezycznych protiperow podrozowych czytalem, ze oni specjalnie wynajmowali po 2 Corolle na rano w srodku tygodnia, co przy odleglosciach w USA oznaczalo, ze raczej nie wroca na tak wczesnie albo nie beda w stanie ich tak szybko sprzatnac i ze wtedy dostawali nawet furgonetki a la Druzyna A.

 

 

Jest tak. My tak dostaliśmy sławetnego Sropla Srastrę zamiast Corsy ostatnio ;)

Odnośnik do komentarza

 

Panowie, ale pamiętajmy, że to ma być wynajem samochodów, więc raczej bym się spodziewał biedniejszych wersji niż najbardziej dojebanych :-k

 

Mi też się najbardziej Jeep widzi, chyba nie będzie aż tak wahożerny jak SZk mówi? :-k

 

No zależy jaki. Jeżeli powyżej 2008 to są dwie opcje silnikowe z tego co pamiętam, turbo diesel i większa bena. No i tam paliwo tanie ;)

W Ameryce nie uznajo ON jako paliwa do osobówek, to raz. Dwa jest to najbardziej konkurencyjny rynek świata jeśli chodzi o samochody, wiec wyposażenie standardowe jest ze dwa levele wyżej niż w Polsce :)

Dla psikusa mozesz poprosić auto z manualną skrzynia biegów, to im dopiero zabijesz ćwieka :)

Odnośnik do komentarza

Czy wszyscy "kibice" BVB przenoszą się już na Napoli?

A dlaczego akurat Napoli, a nie Wolfsburg, PSG, Monaco czy Leicester? :)

 

Zresztą pewnie dojdzie do tego Pazdan i Jędrzejczyk jak Legia nie wejdzie do LM i mówi się o transferze Szczęsnego. Chyba tylko Grosik, Piszczek i Lewy na 100% zostaną w dotychczasowych klubach z podstawowego składu :D

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...