Skocz do zawartości

Marynia znajduje 505 ultrarzadkiego Pokemona w dymie od nielegalnie odpalonej na ekstraklasowym stadionie racy


krzysfiol

  

75 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Od dzisiaj wracam do biegania. Koniec z wykrętami. Obiecuję...

ja trenujac przed Kaukazem biegalem 2xtyg po 15km, ale teraz zmienilem sobie lekko forme i biegam 3 serie po 2 okrazenia po 2km kazde i miedzy seriami laduje 20 pompek, takze wychodzi 12km i 60 pompek przy jednej sesji - zajmuje mi to ok 50 minut

Odnośnik do komentarza

 

No nie wiem czy zrobienie sosu beszamelowego takie nieskomplikowane jest ;) tzn. dla pro to pewnie nie, ale dla leszcza moze byc

 

no nie, beszamel jest najprostszym soesem do zrobienia jaki znam.

 

 

 

A z sosem z torebki się poznałeś?

Odnośnik do komentarza

Ktoś chciał promo na dodatek Konklawe do CK II? Na muvie za 23zł.

 

już mam :D gra się fajnie, aczkolwiek katolami nie grałem jeszcze, na razie tylko księstwo kijowskie -> Ruś i zgodie z historią jest krajem prawosławnym, tylko feudalizmu cosik nie mogę wprowadzić, bo rada się nie chcę godzić na podniesienie poziomu tribal organization do absolutnego

 

 

No nie wiem czy zrobienie sosu beszamelowego takie nieskomplikowane jest ;) tzn. dla pro to pewnie nie, ale dla leszcza moze byc

 

no nie, beszamel jest najprostszym soesem do zrobienia jaki znam.

 

 

 

A z sosem z torebki się poznałeś?

 

nie musiałem na szczęście, gotować umiem i to dobrze. Na gotowanie można nawet pannę wyrwać

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...