Skocz do zawartości

Marynia znajduje 505 ultrarzadkiego Pokemona w dymie od nielegalnie odpalonej na ekstraklasowym stadionie racy


krzysfiol

  

75 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

 

Wlaczylem tv, a tam wiadomosci. Obejrzałem materiał o islamskich atakach. Zrobilo mi sie niedobrze :(

Właśnie oglądam, to jest obrzydliwe :/

Ja tylko widzialem koncowke jak ktos z KODu mowil o ze podobnych fundamentalistow mamy w sejmie :-k
Szef KOD, dali 10s wypowiedzi z calego wywiadu (nie widzialem calego, wiec daje ogolnik), a w taki sposob wszystko mozna zmanipulowac.

 

Po co manipulowac zdanie: "Jeżeli popatrzymy na liczbę ofiar terroryzmu islamskiego i chrześcijańskiego w Europie, to ten islamski nie jest zagrożeniem". Co powiedział wcześniej? Teraz sobie kretyńsko zażartuję?

Odnośnik do komentarza

 

 

Kurde jakoś ekstremalnie długo. Wydawało mi sie że został tylko kawałek

 

Do końca tego roku mają skończyć odcinek od Zambrowa do Mężenina. Do lipca 2017 mają zrobić od Mężenina do Jeżewa i od Zambrowa do granicy województwa. I to będzie wszystko jeśli chodzi podlaski odcinek. Jeśli chodzi o mazowiecki, to w następnym roku mają połączyć Marki z Radzyminem, a do jesieni 2018 zrobić od Wyszkowa do granicy województwa.

 

dzięki, dla mnie styknie, Marki łatwo objechać, wiec moga byc i 2020. i chyba nie Marki z Radzyminem a S8 z Warszawy :P

 

 

Brakujący odcinek S8 zaczyna się w Markach, a kończy w Radzyminie :P

 

Co się odjebało z imgurem? :(

Odnośnik do komentarza

Mamy temat na dziś.

 

Czy złodziej, który ukradł chorej dziewczynce na leczenie 400 zł, jak się zorientował (albo sumienie go ruszyło) oddał 2,5 tysiąca powinien być karany?

W rzeczywistości pewnie zostały by mu postawione zarzuty, ale umorzono by sprawę.

Odnośnik do komentarza

Mamy temat na dziś.

 

Czy złodziej, który ukradł chorej dziewczynce na leczenie 400 zł, jak się zorientował (albo sumienie go ruszyło) oddał 2,5 tysiąca powinien być karany?

Odpowiedź na pytanie zna tylko jedna persona. Czekamy na werdykt.

Odnośnik do komentarza

Mamy temat na dziś.

 

Czy złodziej, który ukradł chorej dziewczynce na leczenie 400 zł, jak się zorientował (albo sumienie go ruszyło) oddał 2,5 tysiąca powinien być karany?

 

Oczywiście. Przy czym jego gest powinien być traktowany jako okoliczność łagodząca.

 

Pytanie brzmi, kto w tej bajce jest kim? ;)

Odnośnik do komentarza

 

Mamy temat na dziś.

 

Czy złodziej, który ukradł chorej dziewczynce na leczenie 400 zł, jak się zorientował (albo sumienie go ruszyło) oddał 2,5 tysiąca powinien być karany?

 

Oczywiście. Przy czym jego gest powinien być traktowany jako okoliczność łagodząca.

 

Pytanie brzmi, kto w tej bajce jest kim? ;)

 

A później ślub i żyli długo i szczęśliwie ;)

Odnośnik do komentarza

Sytuacja miała miejsce w Szczecinie. I nie chodzi mi o lewnikowanie tylko o Waszą opinię (moralność) ?

 

Moja moralność generalnie potępia kradzież, może z wyjątkiem tych które są uzasadnione wytłumaczalnymi pobudkami (czyli np kradzież bułki ze sklepu z głodu), aczkolwiek też nie jest to 0-1.

 

inb4: podatki != kradzież

Odnośnik do komentarza

 

 

Mamy temat na dziś.

 

Czy złodziej, który ukradł chorej dziewczynce na leczenie 400 zł, jak się zorientował (albo sumienie go ruszyło) oddał 2,5 tysiąca powinien być karany?

 

Oczywiście. Przy czym jego gest powinien być traktowany jako okoliczność łagodząca.

 

Pytanie brzmi, kto w tej bajce jest kim? ;)

 

A później ślub i żyli długo i szczęśliwie ;)

 

 

I wyszły skłonności pedofilskie ;).

 

 

 

Sytuacja miała miejsce w Szczecinie. I nie chodzi mi o lewnikowanie tylko o Waszą opinię (moralność) ?

 

Moja moralność generalnie potępia kradzież, może z wyjątkiem tych które są uzasadnione wytłumaczalnymi pobudkami (czyli np kradzież bułki ze sklepu z głodu), aczkolwiek też nie jest to 0-1.

 

inb4: podatki != kradzież

 

 

Dobrze, że to zaznaczyłeś, bo wiem dokąd by to zmierzało :D.

Odnośnik do komentarza

Czytam sobie artykuł o Warszawie, a tam:

 

 

Johansen enjoys dining out in Warsaw, but warns that going out with Polish colleagues might require some stamina. “Don't be surprised when you take a Polish client (or) colleague out for a drink and he or she orders a whole bottle of vodka with accompanying water — even on a Tuesday,” he said.

 

Skąd ja to znam ;)

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...