Skocz do zawartości

Livescore letni-olimpijski


krzysfiol

Rekomendowane odpowiedzi

Co tu sie odjanpawliło xD Kurwa ja rozumiem przegrać, każdy się z tym liczył, ale no do chuja w jakimś stylu, coś pokazać kibicom (kibiców nie mylić z hołotą), zostawić serducho na boisku, nie kompromitować się przed oczami całej europy a pewnie i całego świata gdy już wynik dotrze do reszty ziemi. Hasi człowiek bez jaj, człowiek wystawił tak pokurwiony skład, zę to się w pale nie mieści. Leśny zmienia trenera na jakiegoś pozbawionego myśli taktycznej typa, kupuje chuj wie kogo i myśli, że kilka tygodni treningów sprawi cud. Legia nie pokazała nic więcej niż przez cały sezon, Wstyd hańba i kompromitacja. Jeszcze większą będzie pozostawienie Hasiego na stanowisku, co za różnica czy sezon w trakcie, przecież i tak gorzej nie będzie a impulsy zawsze wychodzą na dobre czy to na krótszą czy dłuższą metę. KIbicuję Legii od dziecka, to mój ukochany klub, ale gdy mi przerwało transmisję po pierwszej połowie to wolałem skupić się na pracy niż oglądać tę bandę zarabiających gruby hajs którym nic a nic nie zależy na tym, by eLkę nosić godnie i z dumą na koszulce, tak nie grają Legioniści (tylko Arek M pokazuje kto ma Cohones w tym zespole). Już bym wolał kompromitującego się zapewnie Rzeźniczaka niż Dabrowskiego. Jestem z Legią na dobre i na złe, wiele jako kibic znosiłem upokorzeń przez te wszystkie lata, ale dopiero dziś poczułem jak bardzo może boleć kibicowskie serce. Legio, obudź się. Na nic Ci ten historyczny awans, bo i tak każdy będzie pamiętał te 0-6.

 

Przepraszam za ten dosyć wulgarny komenatrz do meczu i że w tym miejscu a nie w temacie Legii, lecz mimo iż pisany w emocjach, to jednak w pełni świadomy. Za wulgaryzmy i miejsce jeszcze raz sorry i jak trzeba wstawić ostrzeżenie to nic przzeciwko.

Odnośnik do komentarza

 

No ale sam mecz dobry, zwłaszcza do momentu wyjścia na prowadzenie (trochę jak nasza reprezentacja) i bardzo ładnie powalczyli. W końcówce Real jednak przycisnął i ostatecznie wygrał.
No cóż, trzecie miejsce w tej grupie pewne, o coś więcej ciężko, ale o tym było wiadomo po losowaniu. Mimo wszystko sam start niezły, brawo JJ.

 

bez przesaday, z BVB powalczą

 

dramatm brak slow ale mimo wszystko mniejsza hanba niz porazki z Zargilisem czy STjarnanem

Hańba nawet jeśli nieco mniejsza, to w świecie sławniejsza. Poza tym odpada tłumaczenie zlekceważeniem przeciwnika...

Odnośnik do komentarza

 

 

Nie wiem co napisać. Czerczesow już chyba umarł ze śmiechu, może to.

Najbardziej tego nie mogę pojąć, jak można było wymienić Czerczesowa. Jak dobry był to trener było widać po występie Legionistów na Euro.
Sam odszedł :> nie dogadali sie w kwestii transferów.

 

dokładnie staszek chciał 10 milionów euro na transfery, lesny tyle nie mogl dac

Odnośnik do komentarza

Rozpiska LE:

 

Eurosport:

19:00 Anderlecht - Gabala

21:05 Panathinaikos - Ajax

 

TVP Sport:

19:00 Pilzno - AS Roma

21:05 Southampton - Sparta Praga

 

NSport+

19:00 Maccabi - Zenit

21:05 Villareal - Zurich

 

To z darmowych aż sam nie wiem co oglądać :-k

 

W canal + sport 1

Feyenoord - Manchester United

Inter Hapoel

 

w Canal+ sport2

Sassuolo - Athletic bilbao

Nicea - Schalke

 

uf uf

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...