Skocz do zawartości

504 Marynia korzysta z benefitów płynących z bycia członkiem Rodziny


Hawkeye

  

67 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

 

Oczywiście, innej alternatywy nie ma.

 

oczywiście, że jest. technokracja, lub jej jakiś miks z demokracją (nie wiem, prawa wyborcze uzależnione od IQ, albo prawo do startowania dla wybitnie inteligentnych)

 

pewnie nie moglbys glosowac...

 

tiaa, studia skonczone z wyróznieniem (co prawda jeszcze nie obroniłem pracy), oferta doktoratu (chcesz mogę udowodnić) IQ co prawda nie mierzyłem, ale też niskie by nie było raczej, bo to chyba sprawdza kompetencje matematyczne (przynajmniej tak słyszałem), a z matmy i około matematycznych przedmiotów zawsze byłem dobry.

 

A nawet jakby, no cóż, wtedy mówię, nie zasłużyłem, jestem podłym robakiem, inteligencji nie da się wyrobić, niestety. Ale i tak mogę robić rzeczy ważne dla innych,.

 

o Chryste... :rotfl:

 

 

plus milijon do postu Gejba

Odnośnik do komentarza

 

 

 

Oczywiście, innej alternatywy nie ma.

oczywiście, że jest. technokracja, lub jej jakiś miks z demokracją (nie wiem, prawa wyborcze uzależnione od IQ, albo prawo do startowania dla wybitnie inteligentnych)

 

pewnie nie moglbys glosowac...

 

tiaa, studia skonczone z wyróznieniem (co prawda jeszcze nie obroniłem pracy), oferta doktoratu (chcesz mogę udowodnić) IQ co prawda nie mierzyłem, ale też niskie by nie było raczej, bo to chyba sprawdza kompetencje matematyczne (przynajmniej tak słyszałem), a z matmy i około matematycznych przedmiotów zawsze byłem dobry.

 

A nawet jakby, no cóż, wtedy mówię, nie zasłużyłem, jestem podłym robakiem, inteligencji nie da się wyrobić, niestety. Ale i tak mogę robić rzeczy ważne dla innych,.

 

a podrabianie podpisów nie eliminuje z głosowania?
Odnośnik do komentarza

 

 

 

Oczywiście, innej alternatywy nie ma.

 

oczywiście, że jest. technokracja, lub jej jakiś miks z demokracją (nie wiem, prawa wyborcze uzależnione od IQ, albo prawo do startowania dla wybitnie inteligentnych)

 

pewnie nie moglbys glosowac...

 

tiaa, studia skonczone z wyróznieniem (co prawda jeszcze nie obroniłem pracy), oferta doktoratu (chcesz mogę udowodnić) IQ co prawda nie mierzyłem, ale też niskie by nie było raczej, bo to chyba sprawdza kompetencje matematyczne (przynajmniej tak słyszałem), a z matmy i około matematycznych przedmiotów zawsze byłem dobry.

 

A nawet jakby, no cóż, wtedy mówię, nie zasłużyłem, jestem podłym robakiem, inteligencji nie da się wyrobić, niestety. Ale i tak mogę robić rzeczy ważne dla innych,.

 

skończone studia = wybitnie inteligentny? :lol:

Odnośnik do komentarza

 

 

 

 

Oczywiście, innej alternatywy nie ma.

 

oczywiście, że jest. technokracja, lub jej jakiś miks z demokracją (nie wiem, prawa wyborcze uzależnione od IQ, albo prawo do startowania dla wybitnie inteligentnych)

 

pewnie nie moglbys glosowac...

 

tiaa, studia skonczone z wyróznieniem (co prawda jeszcze nie obroniłem pracy), oferta doktoratu (chcesz mogę udowodnić) IQ co prawda nie mierzyłem, ale też niskie by nie było raczej, bo to chyba sprawdza kompetencje matematyczne (przynajmniej tak słyszałem), a z matmy i około matematycznych przedmiotów zawsze byłem dobry.

 

A nawet jakby, no cóż, wtedy mówię, nie zasłużyłem, jestem podłym robakiem, inteligencji nie da się wyrobić, niestety. Ale i tak mogę robić rzeczy ważne dla innych,.

 

skończone studia = wybitnie inteligentny? :lol:

 

ale z wyroznieniem!

 

 

(znam pare osob, ktore konczyly z wyroznieniem dwa kierunki i sa bezrobotni, bo zyciowo sa nieogarnieci, wiec kapitalny argument ;) )

Odnośnik do komentarza

nie wybitnie, ale coś tam trza umieć (chociażby ściągać na egzamach), znam wielu co nawet na moim prostym kierunku nie dało rady bo byli za głupi. Wiadomo, że pytaniem granicznym zawsze byłoby ustalenie progu, czy przesiać tylko takich Jahów, czy może nieco wyższy próg ustawić. Inteligencja pomaga w ogarnięciu rzeczywistości jako takiej, choćby przy analizowaniu sytuacji politycznej w kraju,.

Odnośnik do komentarza

nie wybitnie, ale coś tam trza umieć (chociażby ściągać na egzamach), znam wielu co nawet na moim prostym kierunku nie dało rady bo byli za głupi. Wiadomo, że pytaniem granicznym zawsze byłoby ustalenie progu, czy przesiać tylko takich Jahów, czy może nieco wyższy próg ustawić.

I to świadczy o tej mega-inteligencji? A nie wystarczy czasem być dziobakiem bez życia z wiedzą teoretyczną, bez żadnej praktycznej?

Odnośnik do komentarza

 

nie wybitnie, ale coś tam trza umieć (chociażby ściągać na egzamach), znam wielu co nawet na moim prostym kierunku nie dało rady bo byli za głupi. Wiadomo, że pytaniem granicznym zawsze byłoby ustalenie progu, czy przesiać tylko takich Jahów, czy może nieco wyższy próg ustawić.

I to świadczy o tej mega-inteligencji? A nie wystarczy czasem być dziobakiem bez życia z wiedzą teoretyczną, bez żadnej praktycznej?

 

wiedze teoretyczna nie pomoze ci przy matematyce, znam wielu co egzamy super, przyszło kurwa do liczenia i już nie umieli sobie poradzić z krolową nauk. Bo tam trzeba myśleć

i przypomnę wikipedię

inteligencja to zdolność do postrzegania, analizy i adaptacji do zmian otoczenia. Zdolność rozumienia, uczenia się oraz wykorzystywania posiadanej wiedzy i umiejętności w sytuacjach nowych.

Odnośnik do komentarza

 

 

Inteligencja pomaga w ogarnięciu rzeczywistości jako takiej, choćby przy analizowaniu sytuacji politycznej w kraju,.

 

Świat nie jest grą RPG, a inteligencja atrybutem, gdzie wyższa wartość oznacza wyższe kwalifikacje w danej dziedzinie.

 

IQ to skala, która mierzy umiejętność rozwiązywania testów IQ, mówiąc krótko ;) Co zazwyczaj oczywiście wiąże się ze spostrzegawczością, dostrzeganiem schematów itp, natomiast nie bardzo wiem jak ma pomóc w analizie sytuacji politycznej, gdzie oprócz skojarzeń trzeba mieć także wiedzę o analogicznych sytuacjach (którą często nabywa się z wiekiem, niezależnie od inteligencji), czy zwyczajną intuicję. Weźmy za przykład stereotypowego profesora, który potrafi rozwiązywać niedostępne dla zwyczajnego śmiertelnika zagadnienia z jakiejś dziedziny, ale przerasta go zrobienie zakupów bez listy, albo zrobienie kawy. Zapewne w testach IQ będzie w górnej części skali, ale czy chciałbym żeby taki człowiek kierował państwem?

Odnośnik do komentarza

 

Inteligencja pomaga w ogarnięciu rzeczywistości jako takiej, choćby przy analizowaniu sytuacji politycznej w kraju,.

 

Świat nie jest grą RPG, a inteligencja atrybutem, gdzie wyższa wartość oznacza wyższe kwalifikacje w danej dziedzinie.

 

IQ to skala, która mierzy umiejętność rozwiązywania testów IQ, mówiąc krótko ;) Co zazwyczaj oczywiście wiąże się ze spostrzegawczością, dostrzeganiem schematów itp, natomiast nie bardzo wiem jak ma pomóc w analizie sytuacji politycznej, gdzie oprócz skojarzeń trzeba mieć także wiedzę o analogicznych sytuacjach (którą często nabywa się z wiekiem, niezależnie od inteligencji), czy zwyczajną intuicję. Weźmy za przykład stereotypowego profesora, który potrafi rozwiązywać niedostępne dla zwyczajnego śmiertelnika zagadnienia z jakiejś dziedziny, ale przerasta go zrobienie zakupów bez listy, albo zrobienie kawy. Zapewne w testach IQ będzie w górnej części skali, ale czy chciałbym żeby taki człowiek kierował państwem?

 

jeśli jest np profesorem ekonomii i umiałby skutecznie zarządzać finansami państwa to oczywiście że tak. (dlatego też specjalizacja jest ważna)

 

A co do pierwszej tezy, nie zgodze się, wszystko można ubrać w język matmy, tylko czasem trzeba znacznie więcej zmiennych. Przy okazji polecam tą stronę dla januszy statystyki

raz dwa można się nauczyć mnóstwo przydatnych (również na rynku pracy) rzeczy.

Odnośnik do komentarza

 

 

 

Oczywiście że PO przedstawiała same FAKTY. Omijając w tych Wiadomościowych faktach opozycje zajebiste fakty :) A to jak Tadla kłóciła się z Dudą? Ciągłe przerywanie gościom opozycji przez prowadzących? O programie Lisa nie wspomnę jaką był żenuą to było ok?

Tylko widzisz, jest pewna różnica, pomiędzy omijaniem/unikaniem niektórych tematów, a robieniem, tzw. czarnego PR, który nota bene jest zakazany. To w tym momencie uprawiają media publiczne, które etykę dziennikarską mają głęboko gdzieś.

:hahaha:

Nie no kłamanie, manipulacja ludźmi, oczernianie na wizji w poprzedniej ekipie było ok :)

TAK już zamykając temat mam w dupie opinie innych mnie jako WYBORCE PIS cieszy że w Wiadomościach mówią na tematy ważne dla społeczeństwa i póki nie mają poziomu poprzedniej władzy ( co Wiadomości że jakaś para ma chore dziecko i szuka kasy na leczenie a Państwo ma to w dupie, 15 sekundowe wstawki z opozycją 3 minutowe z władzą, jechanie ciągle po opozycji przez prowadzących i reporterów)

 

Jezus Maria, jaki Ty jesteś po prostu bezdennie głupi.

A ty ciapowaty :)

 

jako WYBORCE PIS cieszy że w Wiadomościach mówią na tematy ważne dla społeczeństwa

Jak takie ważne, to czemu z miesiąca na miesiąc spada oglądalność Wiadomości :-k

Bo sondażownie fałszują wyniki!

No tak Jahu, dobrą zmianą jest to, że zamiast propagandy PO mamy propagandę PIS w wiadomościach, a nie pomyślałeś (oh wait :D) że faktyczną dobrą zmianą byłby obiektywizm owej redakcji? Tak czy siak obiektywizm TVP, jak i reszty mediów to tylko mrzonka.

Oczywiście mnie jako Pisiora to cieszy :)

Tak kończąc dyskusję z mojej strony bo rozmowa z lemingiem nie ma sensu. Jak to za PO były jednostronne media, Pospieszalski czy Ziemkiewicz do dopiero byli szykanowani, nie?

Przesunięcie programu Pospieszalskiego na 23:30 do TVP info to niby nie była szykana?

kisnę niemożebnie z tłumaczenia Jahowi o co wam chodzi xDDDD

Jahu daję Ci za tego dziadziusia 6/5 i dożywotni respekt za "ich cipa ich sprawa :D" POZDRO

Dzięki ziom,! :*

 

czy dyskutowanie z Flintem różni się czymś od dyskutowania z Jahem?

flint jest świadomy swej głupoty, jahu nie, dziękuje Rozkład Gaussa jest nieubłagany
Moja psychika jest twarda jak skała po rządach PO więc byle jakie forum go nie złamie! A ja z was śmieszkuje :keke:
Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...