Skocz do zawartości

504 Marynia korzysta z benefitów płynących z bycia członkiem Rodziny


Hawkeye

  

67 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

jmk, specjalnie to pisałem przecież ;).

 

Co do Wiadomości to ja sobie odpuściłem oglądanie do końca #dobrejzmiany po obejrzeniu materiału o tym zamieszaniu na obchodach poznańskiego czerwca. No bardziej jednostronnie się tego przedstawić nie dało. Do tego ten dobór ekspertów i wypowiadający się tylko dziennikarze GPC, Do Rzeczy, W Sieci itd. Czasami jak coś na TVP oglądam to mam wrażenie, że Republika jest bardziej obiektywna :keke:.

 

Oczywiście za PO też było sporo propagandy, ale jednak potrafili robić ją lepiej, bo nie była tak mocno zauważalna i dawali też dochodzić do głosu innym opcjom. Najlepsze te programy jak mamy każdego z jednej partii i dwóch związanych z PiS (poseł PiS + ktoś z kancelarii Dudy / ktoś z Polski Razem lub Solidarnej Polski).

Najgorszy jest ten Rachoń, programy przez niego prowadzone naprawdę odbierają smak życia...

Szczególnie przerywanie PISowskim gościom i kłócenie się z nimi to była wysoka kultura (y)
Nie wiem po co, ale zadam pytanie. Zanim to zrobię, przyjmę założenie: za PO TVP była wyłącznie tubą propagandową rządu (była, ale w mniejszym stopniu niż teraz, tym niemniej na chwilę to moje odczucie zatrzymam dla siebie). W jaki niby sposób usprawiedliwia to Kurskiego, który niby realizuje dobrą ZMIANĘ?
Przecież wiadomo że Kurski jest tylko tymczasowym Prezesem :) Wejdzie ustawa o mediach Narodowych to według mnie może stracić stanowisku. A dobra zmiana jest bo nie ma dziennikarzy którzy lizali dupe PO :]

 

 

Nie oglądam na codzień telewizji, ale siedzę u babci na wsi i nie ma tu nic lepszego do roboty ;) rzeczywiście, Wiadomości TVP to taka wstrętna propaganda, że aż boli. :/

Chyba nie oglądałeś Wiadomości za PO :)

Jahu, jak nie wiesz co powiedzieć, to nie mów lepiej nic...

Prawda boli? ;)
Odnośnik do komentarza

A propos GO. To sztuczna inteligencja już w to ogrywa człowieka, a wydaje się to niemożliwe...

Gry, w których wystarczy przeliczyć ileśtam wariantów do przodu są moim zdaniem nieciekawe :) Zdaje się, że GO do nich należy. Nie jest to trywialne, bo tych wariantów jest bardzo dużo.

 

Bardziej interesujące jest, że tworzone są programy, które uczą się grać z ludźmi w pokera no-limit i dają radę. Z resztą co chwila wyskakuje afera, że na Starsach grają boty. A czytałem, że w gry limit to już spokojnie wygrywają.

Odnośnik do komentarza

 

A propos GO. To sztuczna inteligencja już w to ogrywa człowieka, a wydaje się to niemożliwe...

Gry, w których wystarczy przeliczyć ileśtam wariantów do przodu są moim zdaniem nieciekawe :) Zdaje się, że GO do nich należy. Nie jest to trywialne, bo tych wariantów jest bardzo dużo.

 

Bardziej interesujące jest, że tworzone są programy, które uczą się grać z ludźmi w pokera no-limit i dają radę. Z resztą co chwila wyskakuje afera, że na Starsach grają boty. A czytałem, że w gry limit to już spokojnie wygrywają.

 

 

http://www.cdaction.pl/news-44294/ai-google-kontra-mistrz-swiata.html

Odnośnik do komentarza

A propos GO. To sztuczna inteligencja już w to ogrywa człowieka, a wydaje się to niemożliwe...

zadne wielkie halo, studenci III roku informatyki pisza apke, ktora rozgrywa z uzytkownikiem partie GO - wiem, bo sam prowadzilem takie zajecia dla studentow :P

reguly sa proste, bo opieraja sie na CSP (programowanie z ograniczeniami) wiec wystarczy oprogramowac kilka regul i voila

zwykle dluzej trwa oprogramowanie szaty graficznej takiej gry niz jej logiki

 

czolem!

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...