Skocz do zawartości

504 Marynia korzysta z benefitów płynących z bycia członkiem Rodziny


Hawkeye

  

67 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

A co maja ciekawego co ich odróżnia od Imperium?

 

A Wampiry są fenomenalnie zrobiene. Mają super ficzersy, z których ulubionym jest powoływanie armii z umarłych. I teraz myk - jakość tych wojsk zależy od miejsca, w którym się ją zbiera. Najlepsze są miejsca krwawych bitew (od 3000 zabitych wzwyż), gdzie potem można powoływać "z niczego" nawet elitarne oddziały. Ponadto magia bitewna taka wyjebana <3

Najgorsze jest, że po mapie można się przemieszczać (bez strat) tylko po ziemiach o odpowiednio dużym spaczeniu i utrzymanie elitarnych oddziałów kosztuje olbrzymie zasoby Mrocznej Magii (waluta Wampirów)

Bretonnia to taka Francja podbita przez Plantagenetów. Z magią rodem z legend arturiańskich. Bez broni palnej, za to z pegazami i kolosalnymi ilościami ciężkozbrojnej kawalerii (czterech rodzajów). Z czarodziejkami a nie obleśnymi magami.

 

A zresztą, czy brudne Imperium może równać się z czymś takim:

 

2008_0117test0015.JPG

Odnośnik do komentarza

Piękne ujęcie :)

 

Co ciekawe u mnie w grze trochę poległem na nieznajomości lore, bo gra zmusza mnie kolejnymi misjami do anihilacji Imperium, a to - obok "głównego" klanu Krasnoludów, jedyni, którzy chcą ze mną handlować i nie bardzo mogę ich zmieść z mapy, bo zbankrutuję.

Odnośnik do komentarza

Z moich pytań zadanych kilka dni temu na temat gier komputerowych wyszła gra Life is Strange (tak wiem, że zupełnie inna, niż te, o które pytałem) :kekeke: Muszę przyznać, że jedna z najlepszych gier jakie grałem. Po raz pierwszy od wielu lat chciało mi się zarwać nockę przy grze komputerowej. ale fabuła i klimat gry tak mnie wessały, że nie mogłem sobie powiedzieć "jutro" :D Polecam, jak ktoś jeszcze nie grał.

Odnośnik do komentarza

 

Erdogan wraca jako zbawca narodu. Doskonała gra służb.

w końcu ktoś to powiedział. Padyszach Reçep I Erdogan staje się faktem

 

Podtrzymuję zdanie z nocy - pucz kontrolowany przez Erdogana, dzięki niemu dokończy czystek w armi. Dobry gracz.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...