Skocz do zawartości

504 Marynia korzysta z benefitów płynących z bycia członkiem Rodziny


Hawkeye

  

67 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

 

Czy kupił ktoś kiedyś kogoś zaznaczając go jako cel transferowy?

przebitka milion procent i wypłata z kosmosu

 

 

Generalnie mam tyle kasy, że przeżyję a chcę to używać do młodych i perspektywicznych. Tylko, że mój dyrektor ciągle informuje mnie, że chuj nie deal.

Odnośnik do komentarza

Wiecie może gdzie się drukuje na stronie IC miejscówkę na pociąg przy bilecie kupionym online?

 

Masz tam na swoim koncie w moich biletach.

No deszcz się ogarnął w Gdańsku więc chyba koncert będzie :-k Choć od znajomych słyszałem że masakra jest z komunikacją...

Znajomi z Trójmiasta mi parę ot przysłali. O kurwa jak tam jebło deszczem :o.

 

Kurwa na stadion popłynę łódką!

Odnośnik do komentarza

kiedyś to chyba nawet na 3 byliśmy, a może to jakieś inne rankingi były...

http://www.perspektywy.pl/RSW2016/ranking-kierunkow-studiow/kierunki-przyrodnicze/ochrona-srodowiska

 

u nas ochrona srodowiska jest na wydziale biologii, a kształtowanie środowiska na geografii na przykład:p oni sie bardziej ozywiona zajmują, a u nas głównie nieożywioną.

Odnośnik do komentarza

Dla Warzechy mam szacunek za jedno. Za artykuł o antysamochodowym rowerowym lobby.

Tego nie znam. Facet jest generalnie OK, bo ma swoje zdanie, a nie partyjne - atakują go ultrasi z obu stron wojny domowej. Wiadomo, że więcej z Saloonu. Dzis jednak się zaorał, każdemu się zdarza. Najgorzej, wiem po sobie, pisać w afekcie. :)

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...