Skocz do zawartości

504 Marynia korzysta z benefitów płynących z bycia członkiem Rodziny


Hawkeye

  

67 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Ja pierdolę, byłem dzisiaj u ortopedy z tym nadgarstkiem i stwierdził, że nie wie jak go leczyć, ale jeszcze na ostatnią szansę zaoferował zastrzyk z jakimś lekiem. Zastrzyk jak zastrzyk, mało przyjemny, pod koniec musiałem syknąć, bo chyba dotknął jakiegoś nerwu, ale ogólnie wyszedłem z ręką lekko zdrętwiałą, ale spoko. Teraz mnie tak napierdala, gorzej niż zaraz po urazie, normalnie siedzę i nią nie ruszam, a nie mogę wytrzymać :/ Jutro chyba jadę do niego bez zapisu, wbiję się na chama i niech określi co mi jest, bo ewidentnie coś naruszył, bo chyba po zastrzyku nie powinno być takiego bólu :/

Odnośnik do komentarza

 

Jutro chyba jadę do niego bez zapisu, wbiję się na chama

No i co mu zrobisz jak łapą nawet ruszyć nie możesz?

 

drugą ma sprawną, więc pociągnie za spust

 

na jutro zostawiłem sobie finał drugiego sezonu Gomorry :D kurde kompletnie nie mam pomysłu na zakończenie, fajny serial, lubię takie!

Odnośnik do komentarza

Ale Cię dupka ściska za ten kibicowski temat, ale nie dzięki, nie wchodzę już z Tobą w te gierki młody padawanie ;). Nie mam teraz do tego głowy, wszak w sobotę już pierwszy wyjazd w tej rundzie ;).

Mlodym padawanem to chyba mozesz byc Ty, bo ja juz stary wiarus... Jakie znowu gierki? Ja po prostu pytam Cie o logike i konkrety, a ze to zwykle zaburza pasujacy Ci schemat rozmowy... Powodzenia na wyjezdzie - jako konstruktywny wklad w dyskusje proponuje pare nowych przyspiewek:

 

Mamy dluzszego!

Hej k..wa mamy dluzszego!

Mamy dluzszeeeeegoo!

Hej k..wa mamy dluzszeeego!

 

Mamy dluzszego aeaeao

Mamy dluzszego aeaeao

Mamy dluzszego eaeaeao!

 

Dluzszy jest nasz

lalalalala

lalalalala

lalalalalalala

 

Na melodie "Go west":

Mamy, mamy dluzszego!

Mamy, mamy dluzszego!

Mamy, mamy dluzszego!

Mamy, mamy dluzszego!

 

Dialog trybun:

Kto ma dluzszego?

My!

Kto?

My!

Kto?

My! My! My!

Odnośnik do komentarza

 

Ale Cię dupka ściska za ten kibicowski temat, ale nie dzięki, nie wchodzę już z Tobą w te gierki młody padawanie ;). Nie mam teraz do tego głowy, wszak w sobotę już pierwszy wyjazd w tej rundzie ;).

Mlodym padawanem to chyba mozesz byc Ty, bo ja juz stary wiarus... Jakie znowu gierki? Ja po prostu pytam Cie o logike i konkrety, a ze to zwykle zaburza pasujacy Ci schemat rozmowy... Powodzenia na wyjezdzie - jako konstruktywny wklad w dyskusje proponuje pare nowych przyspiewek:

 

Mamy dluzszego!

Hej k..wa mamy dluzszego!

Mamy dluzszeeeeegoo!

Hej k..wa mamy dluzszeeego!

 

Mamy dluzszego aeaeao

Mamy dluzszego aeaeao

Mamy dluzszego eaeaeao!

 

Dluzszy jest nasz

lalalalala

lalalalala

lalalalalalala

 

Na melodie "Go west":

Mamy, mamy dluzszego!

Mamy, mamy dluzszego!

Mamy, mamy dluzszego!

Mamy, mamy dluzszego!

 

Dialog trybun:

Kto ma dluzszego?

My!

Kto?

My!

Kto?

My! My! My!

 

ty fifarafa nie cwaniakuj, bo znajdzie się większa ryba.

póki co klasycznie okład z mrożonego groszku, pomaga trochę...

o nie wiedziałem, że groszek może się przydać jako użyteczny przedmiot :-k

Odnośnik do komentarza

 

Ale Cię dupka ściska za ten kibicowski temat, ale nie dzięki, nie wchodzę już z Tobą w te gierki młody padawanie ;). Nie mam teraz do tego głowy, wszak w sobotę już pierwszy wyjazd w tej rundzie ;).

Mlodym padawanem to chyba mozesz byc Ty, bo ja juz stary wiarus... Jakie znowu gierki? Ja po prostu pytam Cie o logike i konkrety, a ze to zwykle zaburza pasujacy Ci schemat rozmowy... Powodzenia na wyjezdzie - jako konstruktywny wklad w dyskusje proponuje pare nowych przyspiewek:

 

Mamy dluzszego!

Hej k..wa mamy dluzszego!

Mamy dluzszeeeeegoo!

Hej k..wa mamy dluzszeeego!

 

Mamy dluzszego aeaeao

Mamy dluzszego aeaeao

Mamy dluzszego eaeaeao!

 

Dluzszy jest nasz

lalalalala

lalalalala

lalalalalalala

 

Na melodie "Go west":

Mamy, mamy dluzszego!

Mamy, mamy dluzszego!

Mamy, mamy dluzszego!

Mamy, mamy dluzszego!

 

Dialog trybun:

Kto ma dluzszego?

My!

Kto?

My!

Kto?

My! My! My!

 

 

To na modłę waszej redakcyjnej kto ma więcej koni mechanicznych? ;)

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...