Skocz do zawartości

Marynia świętuje 503 kieliszkami awans do ćwierćfinałów!


Hawkeye

  

64 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

Nie wiem jak z cenami gruntów w Wawie

Nawet Kulczyka by nie było stać :kekeke:

 

 

ale jakbym szukał czegoś w okolicy to słyszałem od paru osób, że w kierunku Ciechanowa są też fajne działki.

pisałem o tym właśnie. Na północ od Wwa.

Odnośnik do komentarza

 

Zalezy gdzie i jaki metraz

Bez różnicy. Za taką kasę można mieć dom, ogród, bez sąsiadów na dole i górze.

Ja po prostu nie umiem mieszkać już w bloku, stąd może i mój pogląd na tę sprawę.

 

Zależy czego potrzebujesz. Dla mnie i mojej Ukochanej ważna była bliskość centrum miasta. Jej - dojazd do pracy szybki, mi - bliskość pubów i łatwość powrotów.

Odnośnik do komentarza

 

 

Zależy czego potrzebujesz. Dla mnie i mojej Ukochanej ważna była bliskość centrum miasta. Jej - dojazd do pracy szybki, mi - bliskość pubów i łatwość powrotów.

Oczywiście.

Mi: daleko do miasta i ludzi. cisza, spokój.

Jakbym chciał blisko centrum mieszkać to już bym mieszkał na Świętokrzyskiej ;) Jakby mi dopłacali, to bym tam się nie przeniósł.

Odnośnik do komentarza

 

Polacy to jednak mają manię z tym, że muszą posiadać mieszkanie. Mam znajomych w Luksemburgu i Niemczech, młodzi ludzie i oni też wjebali hajsu opór, kredyty itp, ale kupili własne. Znajomi z tych krajów trochę się pukali w głowy, bo tam jest trochę inaczej rozwinięty system mieszkań czynszowych i na dobrą sprawę na luzie można mieszkać w czynszówce i nie być przywiązanym do ziemi mieszkania. Swobodnie możesz wtedy zmienic pracę i nie musisz się głowić co z miszkaniem, w które włożyło się oszczędności życia + kredyt na trylion lat.

W Polsce chyba jednak bardziej opłaca się kupić i może stąd te nawyki :-k

W Polsce przede wszystkim jestes znacznie mniej chroniony niz na zachodzie jako najemca. Nie ma tak rozwinietego rynku, odpowiednich regulacji. Ogromne znaczenie ma czy trafisz na Janusza Biznesu - LandLORDA (slowo klucz) czy na spoko zioma z ktorym sie mozna dogadac. Przykladowa kwestia remontu mieszkania np. najmowanego pod siebie - jeden Janusz ci powie ze pierdol sie, inny odliczy od kosztu wynajmu.

Na kontynencie, nie w Europie. Londyn jest przejebany pod tym wzgledem np.

Odnośnik do komentarza

 

 

Polacy to jednak mają manię z tym, że muszą posiadać mieszkanie. Mam znajomych w Luksemburgu i Niemczech, młodzi ludzie i oni też wjebali hajsu opór, kredyty itp, ale kupili własne. Znajomi z tych krajów trochę się pukali w głowy, bo tam jest trochę inaczej rozwinięty system mieszkań czynszowych i na dobrą sprawę na luzie można mieszkać w czynszówce i nie być przywiązanym do ziemi mieszkania. Swobodnie możesz wtedy zmienic pracę i nie musisz się głowić co z miszkaniem, w które włożyło się oszczędności życia + kredyt na trylion lat.

W Polsce chyba jednak bardziej opłaca się kupić i może stąd te nawyki :-k

W Polsce przede wszystkim jestes znacznie mniej chroniony niz na zachodzie jako najemca. Nie ma tak rozwinietego rynku, odpowiednich regulacji. Ogromne znaczenie ma czy trafisz na Janusza Biznesu - LandLORDA (slowo klucz) czy na spoko zioma z ktorym sie mozna dogadac. Przykladowa kwestia remontu mieszkania np. najmowanego pod siebie - jeden Janusz ci powie ze pierdol sie, inny odliczy od kosztu wynajmu.

Na kontynencie, nie w Europie. Londyn jest przejebany pod tym wzgledem np.

 

Mi się jest ciężko wypowiadać, bo wynajmowałem w Crosshaven od samych zajebistych ludzi, którzy nawet przesadzali w drugą stronę i jak np. daliśmy im znać że nas nie będzie przez tydzień, to powiedzieli, że spoko, zatrudnią malarza i odświeżą i tak też zrobili, a my wróciliśmy na gotowe :) No ale to dlatego, że byłem local hero chyba, no i to specyficzna wiocha jest :keke:

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...