Skocz do zawartości

Marynia świętuje 503 kieliszkami awans do ćwierćfinałów!


Hawkeye

  

64 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Nie no, jakbym byl singlem i dostal robote za 12k, to bym na bank odkladal kolo 8k miesiecznie przez rok lub dwa. To dosc logiczne co Keith mowi. Po dwoch latach wyrzeczen jestes mocno do przodu. A zreszta co to za wyrzeczenie - 3k miesiecznie to sporo kasy.


Jak masz 200k i wezmiesz 200k kredytu to kupisz sensowne na lajce. A jak masz 40k i wezmiesz 360k to tez, ale masz w chuj wiecej do splacania :)

Odnośnik do komentarza

Zakładając, że bym miał urlop to podróżowałbym. Nie powstrzymałbym się od jakichś zajebistych tripów. Jasne, da się budżetowo też, ale ogólnie chciałbym trochę poszaleć. I spoko, wiem że się da i można i się opłaca, po prostu by mnie mocno korciło ;)

 

Odkładałbym 5-6k i był zadowolony ;)

Odnośnik do komentarza

Ech, mi tez sie wydawalo, ze bede odkladal nie wiadomo ile, a przychodzi co sdo czego, to kupka bardzo powoli rosnie... :D

Ale mam nadzieje, ze teraz troche rusze z kopyta, bo wiekszosc sprzetu gorskiego juz kupilem, wiec kolejne wyprawy powinny byc tansze :)

Odnośnik do komentarza

 

 

Zalezy gdzie i jaki metraz

Bez różnicy. Za taką kasę można mieć dom, ogród, bez sąsiadów na dole i górze.

Ja po prostu nie umiem mieszkać już w bloku, stąd może i mój pogląd na tę sprawę.

 

 

Cooooo? Dom za 200k? Ciekawe kurwa gdzie :lol:

 

 

jak masz działkę to wszędzie :keke:

Odnośnik do komentarza

 

 

I fundamenty już chyba :P

No chyba nie bardzo.

Spokojnie za 200 koła można postawić chawirę.

 

 

To pytam - gdzie i jakiej wielkości dom? No i nie wierzę, że bez działki, chyba serio w środku lasu.

 

Powiedzmy w odległości ~35 km od WWA, dom wielkości koło ~80/90 m2, np. do trasy rzut kamieniem, do pociągu 500 m itd.

Działak około 30 koła.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...