Skocz do zawartości

Marynia świętuje 503 kieliszkami awans do ćwierćfinałów!


Hawkeye

  

64 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

W ogóle ktoś się orientuje jak mniej więcej wygląda sprzedaż biletów na kadrę? 8 października z Danią gramy w Warszawie i bardzo chętnie bym pojechał, jeszcze na reprezentacji nie byłem :P. Dalej są te KK co mają pierwszeństwo i kiedy mniej więcej taka sprzedaż biletów rusza?

Pierwsza faza kk na drugą jak coś zostanie wszyscy. Kupbilet.pl

@Jan - to wiesz ze ci ludzie przeważnie po 2-3 kierunki koncza, ostatnio dr Zaryckiego widziałem geografia + politologia + socjologia, na dodatek z ekonomii cos tez sie zna. Serio widzisz takie możliwości w sobie.

Przecież też bym miał dwa skończone ;)
Odnośnik do komentarza

A tak na serio ;)
Głównie chce się skupić na swoim głównym kierunku "Stosunki Międzynarodowe" a że drugi kierunek jeszcze mogę na swojej uczelni wziąć za darmo a do tego i tak za bardzo nie mam co robić w weekendy więc mogę sobie pozamulać na zajęciach :)

Odnośnik do komentarza

To jak masz czas to nie lepiej przerzucić się na zaoczne i w tygodniu napierdalać dziennikarskie próby wyżej przeze mnie wymieniane? Albo nawet w trakcie dziennych, na bank masz wchuj czasu.


Czy robić w weekendy jeden chuj. Dwa gówniane kierunki nie są lepszego od jednego gównianego kierunku.

Odnośnik do komentarza

Praktyka Jahu, praktyka.

 

Mówią Ci to osoby, które zdążyłu już zderzyć się z rzeczywistością po studiach (i często gównokierunkach) :). Wielu z nas miało podobne podejście, a potem przyszedł kubeł zimnej wody i refleksja, dlaczego wcześniej pewnych rzeczy się nie ogarnęło. :)

Odnośnik do komentarza

 

Ja w czwartek jadę samochodem na wycieczkę po Europie z kolegą :) Monachium-Mediolan-Turyn-Nicea-Cannes-Marsylia-Lyon-Frankfurt :)

To już mogliście o BCN zahaczyć ;)

Mieliśmy taki plan początkowo, ale mi wyznaczyli na 14 rozmowę w sprawie awansu na nauczyciela kontraktowego i musieliśmy znacząco skrócić plany :)

Odnośnik do komentarza

Ja w czwartek jadę samochodem na wycieczkę po Europie z kolegą :) Monachium-Mediolan-Turyn-Nicea-Cannes-Marsylia-Lyon-Frankfurt :)

 

Uważaj w Marsylii :P Miasto strasznie zaśmiecone, w centrum śmierdzi, do tego łatwo trafić na nieprzyjemne towarzystwo.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...